Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baba Oldum ;)))

allah analı babalı büyütsün güzel kardeşim..çok sevindim..bu arada ismini ne koydunuz ufaklığın..

maşallah Allah analı babalı büyütsün .. bahtı açık olsun hep.. sağlığı sıhhati eksik olmasın inşallah..

bu arada bende baba adayıyım :)

allah analı babalı büyütsün güzel kardeşim..çok sevindim..bu arada ismini ne koydunuz ufaklığın..

Yusuf Rüzgar koyduk ali hocam Rüzgarı annesi istedi Hz.Yusuf tan dolayıda Yusuf ismini ben istedim
hayırlısı olsun inşallah

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Allah Analı Babalı büyütsün sağlıklı başarılı vatanına milletine hayırlı bir birey olması dileği ile..

Yusuf Rüzgar koyduk ali hocam Rüzgarı annesi istedi Hz.Yusuf tan dolayıda Yusuf ismini ben istedim
hayırlısı olsun inşallah

ismi gibi bahtıda güzel olsun kardeşim..ilk günler telaşeli ama güzeldir..torba yasaya göre 10 gün iznin var.. bazı amirler bilmiyor, bilgin olsun..

Geri
Üst Alt