b.. power katkı maddesi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

b.. power katkı maddesi

ylmz26

Kayıtlı Üye
herkese selam.bugün televizyonda yukarıda bahsi gecen ürünü gördüm ve ilgimi cekti. denilenlere göre cok basarılı bir ürünmüs vw baya yakıt tasarrufu saglıyormus.. almanya(tüv)ve diger ülkelerden de onay almıs. sorum su;bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?amak mantıklı mı?tesekkürler

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
Motor ömrünü uzattığı, uzun süreli kullanımı sayesinde ucuza gelmesi, motoru sessiz çalıştırması vs. söylenenler doğru, kullanıp memnun kalmayan kimseyi görmedim. Bana kendi servisim bile tavsiye etti, bidahaki yağ değişiminde bende kullanmayı düşünüyorum.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
ben kullandım. herhangi bir zararını görmedim. faydası oldumu diye soracaksınız. ben herhangi bir fark anlayamadım kullandığımla kullanmadığım arasında

YCO

Kayıtlı Üye
açıkcası bana palavra geliyo..

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Bu ürün bilhassa yeni motor araçlarda yani 100.000 km yi aşmamış motorlar için daha çok tavsiye ediliyor. Her ne kadar üreticisinin şiddetle karşı çıktığı bir beyanat olsada motor içinde ki kurumların temizlemesi sonucu bu kurum kartere iniyor ve bu sebeplede yağ pompasında tıkanıklığa sebebiyet vermesi sonucunda yağ lambası yakıyor. Bunun dışında yakıt tasarrufu sağladığı bir çok müşterim tarafından onaylandı. 1000 km sonrası aktifleşerek ses ve yakıtta istenilen tepkileri verdiği araç sahipleri tarafından beyan edildi.

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
yağdeğişiminde koyarız ozaman mert

Byefsane

Kayıtlı Üye
Etkili ve şikayetçi olan duymadımilk yağ değişimimde kattıracağım :)