Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

b.. power katkı maddesi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ylmz26 tarafından paylaşıldı.

1. ylmz26

ylmz26 SCW Üyesi

287
    0
    16
    herkese selam.bugün televizyonda yukarıda bahsi gecen ürünü gördüm ve ilgimi cekti. denilenlere göre cok basarılı bir ürünmüs vw baya yakıt tasarrufu saglıyormus.. almanya(tüv)ve diger ülkelerden de onay almıs. sorum su;bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?amak mantıklı mı?tesekkürler

2. HaKo

HaKo Misafir

Motor ömrünü uzattığı, uzun süreli kullanımı sayesinde ucuza gelmesi, motoru sessiz çalıştırması vs. söylenenler doğru, kullanıp memnun kalmayan kimseyi görmedim. Bana kendi servisim bile tavsiye etti, bidahaki yağ değişiminde bende kullanmayı düşünüyorum.

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    ben kullandım. herhangi bir zararını görmedim. faydası oldumu diye soracaksınız. ben herhangi bir fark anlayamadım kullandığımla kullanmadığım arasında

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    açıkcası bana palavra geliyo..

5. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Bu ürün bilhassa yeni motor araçlarda yani 100.000 km yi aşmamış motorlar için daha çok tavsiye ediliyor. Her ne kadar üreticisinin şiddetle karşı çıktığı bir beyanat olsada motor içinde ki kurumların temizlemesi sonucu bu kurum kartere iniyor ve bu sebeplede yağ pompasında tıkanıklığa sebebiyet vermesi sonucunda yağ lambası yakıyor. Bunun dışında yakıt tasarrufu sağladığı bir çok müşterim tarafından onaylandı. 1000 km sonrası aktifleşerek ses ve yakıtta istenilen tepkileri verdiği araç sahipleri tarafından beyan edildi.

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    yağdeğişiminde koyarız ozaman mert

7. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Elbette Kaptan :)

8. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    yetkili kişiden onay geldiyse denemek de fayda var:)

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Etkili ve şikayetçi olan duymadımilk yağ değişimimde kattıracağım :)

10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    banada valla...

Sayfayı Paylaş