Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aynaların kumandayla kapanıp açılması

ofaltindal

Kayıtlı Üye
nihayet sonunda aynalarımı kumandaya bağlatabildim arkadaşlar öyle modüle falanda gerek kalmadan bi röleyle halloldu şükür. yaptırmak isteyen olursa denizli civarlarından yardımcı olabilirim.

Bende istiyorum ama İstanbul'dayım nasıl hallettiniz burda alıp roleyi yaptırabilirmyim sizce

nihayet sonunda aynalarımı kumandaya bağlatabildim arkadaşlar öyle modüle falanda gerek kalmadan bi röleyle halloldu şükür. yaptırmak isteyen olursa denizli civarlarından yardımcı olabilirim.
Nasil yapildigini yazarsaniz bu konudan muzdarip olan arkadaslar da yararlanabilir

yapan eleman elektrikçide çalışan afganistanlı bi çırak ama kafa süper tam elektronikçi internetten modül almıştım birkaç eletrikçi uğraştı yapamadı ama çırak döşemeyi söktü sisteme baktı yaptığı işte kabaca ayna kapatma kumandasından röleye röleden de otomatik kapı motoruna bağlantı yaptı o şekilde halletti aldığım modülde işe yaramadı iade ettim çok basit bi şekilde halletti açıkçası 70 tl gibi bi ücret ödedim.

Peki iceriden merkezi kilit dugmesine basilip kapilar kilitlendiginde aynalar da bir degisim olmuyor mu

yok hocam kapanmıyo hatta hareket edince kapılar kilitleniyo ya ozamanda aynalar kapanmıyo sadece kumandadan kapanıp açılıyo.
Peki iceriden merkezi kilit dugmesine basilip kapilar kilitlendiginde aynalar da bir degisim olmuyor mu

Tek role mi kullandi.keske ayrintili bir sekilde yapilma asamalarini gorebilseydik

Evet hocam detaylı bir şekilde görselleme imkanınız olursa süper olur açıkçası

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sizin kapı şunun gibiimages (24).jpg miydi
[doublepost=1489507981,1489507923][/doublepost]Röleyi kapının icine mi bagladı

Geri
Üst Alt