Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aynalar katlanmıyor! Yardım lütfen...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Turhal tarafından paylaşıldı.

1. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    Arkadaşlar aracım 2010 leon 1.4 tsı Style

çok sık olmasada bazan başıma geliyodu bu problem. kendiliğinden düzeliyodu diye sıkıntı yapmamıştım.
    fakat son birkaç gündür camlar kapalıyken araçtan indiğimde kapıları kapatıp aynaları kapatmak için
    kilit tuşuna basılı tutmama rağmen aynaları kapatamıyorum.

işin tuhaf yanı camlardan herhangibiri biraz açık olduğu zaman bu problemi yapmıyor.

benmi bişiyleri yanlış yapıyorum yoksa bu problemi daha önce yaşayan varmı acaba. Yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler...

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Yusuf benimde kapanmıyor şimdi yola çıkıyorum yaptıracağım yazılımı yenilettireceğim yazılımdan kaynaklanıyor.. :)

3. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    kardeş ben 15000 bakımında servise bu durumu anlatmıştım onlarda yazılımı güncelledik dediler
    fakat yinede problem tam olarak çözülmemişti arada sırada yine yapıyodu. şimdi problem dahada büyüdü nedir anlamadım?

umarım senin de problemin çözülür sana kolay gelsin

4. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    En kısa zamanda tekrar git, durum çözülünceye kadar git servise, geciktirme derim sıkıntı çıkmasın..

5. pharmacist

pharmacist SCW Üyesi

31
    1
    8
    konuyla alakasız olcak ama ayna katlanması deyince aklıma geldi :) benim ibizada giderken kapatmayı deneyim dedim aynaları kapanmadı vaay akıllı arabaymış dedim... sonra başka zaman aynalar katlı vaziyetteyken yola çıktım giderken kendisi açılmadı benim açmam gerekti yine :)

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    içerden kapatıp sonra yeniden açın, rezistansın olmadığı bir yönde açık durumda yeniden deneyin olmuyorsa servis vakti, olduysa yola devam.

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    tekrar servise bir ugra abi sen :)

8. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Araban garantiliyken götür servise doğru düzgün bakın aracıma de...yusuf

Aracında ufak tefek ne varsa söyle çünkü okadar para verip garantili araç alıyorsun garanti bitince götürdüğünde faturaya aynen .....anlatabildimmi.....

Oyüzden biraz işlerini ciddi yapsınlar baştansavma hareketler bizi bozar haksızmıyım.....:eek:

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Yusuf bugün buluşmada söylediğim gibi burayada yazayım.

Makyajlı kasanın yan aynaların katlanabilmesi için kodları güncellemişler yeni versiyonu yüklediler şimdilik hiçbir sıkıntı yok tüm kumandaya basışlarımda kapanıyor ücretsiz yaptırabilirsiniz.

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    servis paklar yazılım vs. ile.. :)

Sayfayı Paylaş