Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ayna kapağı

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında gallito tarafından paylaşıldı.

1. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    arkadaşlar ayna kapağı kolay sökülürmü ? bide onu boyasammı folyoylamı kaplasam bilemedm ne dersiniz?

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sökülür ama bilen tarafından kolay sökülür yoksa tırnakları kırılır..
    velakin yerinde olsam boyatırdım..folyo da bi çözüm olur tabii ki..

3. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    ya komple çizik dolu boyasam iyi olcak ama nası çıkar bilemedm yaw.

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    serviste boyatsan bile cüzzi paralara yaparlar..
    kapaklar ufak bişi zaten..

5. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    yok parasında diilm de hani kolay sökülebilen birşeyse alıp evde hem kaplamayı deniyim olmazsa kendim boyiyim die düşündüm :)

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    2-3 tane dıs tutuyodur muhtemelen,eskı kasaların aynaları kolay cıkıyodu,hafıften nazıkce kanırtarak deneyebılırsın ama ozel b yontemı varsa onu bılemem :)

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    abi kaplanmış çok ayna gördüm ilk deneyimin olucaksa kaplar takarsın sonra yine söktürmek zorunda kalırsın..kaplama işini hiç denemedim denemicem de.. :)

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    çok kolay aynaları sökmek.bende öğrendim görünce ama yinede hiç denemediysen serviste söktür derim.
    eğer kendim kaplıcam dersen elin cidden yatkın olmalı.çünkü hayal edildiği gibi kolay değilmiş ben 1 ayna için 2 metre folyo harcadım :)
    Aracın reginde olsun istiyosan tabiki boyat ama siyah yada farklı bir renk olucaksa folyo derim.

9. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    sökülmesi çok kolay aslında.ınce uclu duz bır tornavıdayla çıkartılabılır.ayna kapagıyla sabıt olan kısmın bırlestıgı yere sokup tornavıdayı parmagımızla tutabılcegımız kadar cıkartırsanız sökeblırsınız yavaş yavaş..

birde kaplama işine gelınce boyada olur kaplamada olur.iki türlüde sökmek lazım zaten.ama kaplama olacaksa kapagın kenarlarından iç kısma bır pay verın.yoksa soguk havada çekebilir folyo.ben kendım kaplamıştım benımkını bır tek o kenarda pay bırakmadıgım ıcın çekme yaptı.ama zor tabi kaplamak biraz pratik lazım.

10. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    servıste cuzzı paraya ayna boyucaklar ha en az 100 tlden fazla para ısterler.

Sayfayı Paylaş