avukat üyelerimizden yardım rica ediyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

avukat üyelerimizden yardım rica ediyorum

mustafaf1

Kayıtlı Üye
avukat üyelerimize soracağım bir konu var eğer ki cevaplayabilirlerse çok yardımcı olacaklar yeğenim alkollu bir şekilde trafik kazası yaptı yanındaki arkadaşı da alkollüydü ve malesef hayatını kaybetti devletin açmış olduğu davanın 2. duruşmasında karar açıklandı ve 2.5 yıl hapis cezası ve 3 yıl ehliyeti alındı ama cezanın para cezasına çevrilme imkanı varmış dilekçe yapacaklar şimdi bize bir yol gösterebilir misiniz ne yapalımceza miktarının ne kadar olabilir

- 48 -

Kayıtlı Üye
tutuldum kaldım ne diyeceğimi bilemiyorum..
arkadaşına ALLAH rahmet diliyorum..
diğer konu hakkında bilgim olmadığı için cevap veremiyorum..
ALLAH kimsenin başına vermesin..

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Gerçekten üzücü bir durum hayatını kaybeden arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum fakat yine aynı sıkıntı ALKOL !!! yazık gerçekten kimbilir kaç yaşında veda etti bu hayata :(:(:(

setnogrom

Kayıtlı Üye
Ömrü boyunca unutamayacağı bir ceza almış zaten!:mad:
Hayatını kaybeden rahmetliyede Allah'tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

xx

Çağlar Uluçay

Kayıtlı Üye
çok kötü olduum.çok geçmiş olsun başınız sağolsun.umarım Allah Tahsilatını Affeder.. Yiğeniniz içinde çok buyuk geçmişler olsun

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Karar elinizde varsa yollayabilir misiniz mrt.snr@hotmail.com mail adresim. Kararı hangi suçtan dolayı vermişler filan ona bakmam lazım ve bildiğim kadarıyla 730 güne kadar olan cezalar adli para cezasına çevrilebilir ama tekrar kontrol ederim. Karar elimde olursa daha net bilgi verebilirim elimden geldiğince

Nusret

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin kardeşim çok kötü bir oldum birden zaten ona vicdan azabı yetecekte artacak bile Allah sabır versin...

djriko

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun kardesım gercekten cok uzucu bır durum.

Atakan AYDIN

Kayıtlı Üye
Rabbim merhum un taksiratını affetsin, kalanlarına sabırlar ihsan eylesin, yeğeninize de çok geçmiş olsun.
Malum sebep alkol yeniden iş başında, bu meteri genelimiz içiyoruz, lakin eğlencenin gümrüğü olmaz beyler, bayanlar bir ya da bir çok hayatın bedeli taksi parasından daha ucuz değil...

REİS38

Kayıtlı Üye
Hayatını kaybeden arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum kalanlarada Allahım sabır versin.