Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

avukat üyelerimizden yardım rica ediyorum

Konu, 'Sohbet' kısmında mustafaf1 tarafından paylaşıldı.

1. mustafaf1

mustafaf1 SCW Üyesi

83
    1
    8
    avukat üyelerimize soracağım bir konu var eğer ki cevaplayabilirlerse çok yardımcı olacaklar yeğenim alkollu bir şekilde trafik kazası yaptı yanındaki arkadaşı da alkollüydü ve malesef hayatını kaybetti devletin açmış olduğu davanın 2. duruşmasında karar açıklandı ve 2.5 yıl hapis cezası ve 3 yıl ehliyeti alındı ama cezanın para cezasına çevrilme imkanı varmış dilekçe yapacaklar şimdi bize bir yol gösterebilir misiniz ne yapalımceza miktarının ne kadar olabilir

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    tutuldum kaldım ne diyeceğimi bilemiyorum..
    arkadaşına ALLAH rahmet diliyorum..
    diğer konu hakkında bilgim olmadığı için cevap veremiyorum..
    ALLAH kimsenin başına vermesin..

3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Gerçekten üzücü bir durum hayatını kaybeden arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum fakat yine aynı sıkıntı ALKOL !!! yazık gerçekten kimbilir kaç yaşında veda etti bu hayata :(:(:(

4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Ömrü boyunca unutamayacağı bir ceza almış zaten!:mad:
    Hayatını kaybeden rahmetliyede Allah'tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

xx

5. Çağlar Uluçay

Çağlar Uluçay SCW Üyesi

397
    62
    28
    çok kötü olduum.çok geçmiş olsun başınız sağolsun.umarım Allah Tahsilatını Affeder.. Yiğeniniz içinde çok buyuk geçmişler olsun

6. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Karar elinizde varsa yollayabilir misiniz mrt.snr@hotmail.com mail adresim. Kararı hangi suçtan dolayı vermişler filan ona bakmam lazım ve bildiğim kadarıyla 730 güne kadar olan cezalar adli para cezasına çevrilebilir ama tekrar kontrol ederim. Karar elimde olursa daha net bilgi verebilirim elimden geldiğince

Bunu beğendi. YEKTA bunu beğendi.
  7. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Allah rahmet eylesin kardeşim çok kötü bir oldum birden zaten ona vicdan azabı yetecekte artacak bile Allah sabır versin...

8. djriko

djriko SCW Üyesi

485
    125
    43
    Allah yardımcınız olsun kardesım gercekten cok uzucu bır durum.

9. Atakan AYDIN

Atakan AYDIN SCW Üyesi

615
    71
    28
    Rabbim merhum un taksiratını affetsin, kalanlarına sabırlar ihsan eylesin, yeğeninize de çok geçmiş olsun.
    Malum sebep alkol yeniden iş başında, bu meteri genelimiz içiyoruz, lakin eğlencenin gümrüğü olmaz beyler, bayanlar bir ya da bir çok hayatın bedeli taksi parasından daha ucuz değil...

eneSene ve kfy_can bunu beğendi.
  10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Hayatını kaybeden arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum kalanlarada Allahım sabır versin.

Sayfayı Paylaş