Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Avrupa Yakası Oto Müzik Tesisatı

Konu, 'Arıyorum' kısmında LEONISM tarafından paylaşıldı.

1. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Herkese İyi Pazarlar;

Avrupa yakasında müzik tesisatı işleri yapan bi tanıdığınız varmı ? Tesisat yaptırmayı düşünüyorum, bugün açık olan varmıdır ? Yeşilköy,Avcılar,Beylikdüzü,Yenibosna,Merter vs.vs.

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ynr03 le irtibata geçmeyi dene doğukan

3. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Teşekkürler yekta abi bi sorayım

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.659
    2.359
    113
    aktepe sound var doğukan yardımcı olurlar sana internet siteside var irtibat no alabilirsin.. ok dersen yardımcı olabilirim beni tanırlar osman var orada ismimi verirsen elinden geleni yaparlar..

5. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Şirinevlerde aktepe var.Temiz iş yapıyorlar.

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    aktepe ye kapıdan uğramıştım, bagajı doldurup çıktım, ilk defa gittiğim bir yerdi, oldukça sıcak davranmışlardı, rakamları da karşılaştırınca oldukça makul idi.

7. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    pm attım ama 2 saat geçmişti aradan,aktepeye gidiceksen abdullah abi ile görüşürüm,yani babaları..beni çok eskiden tanır ve çok sever saolsun:) parçaların hazır,ve sadece bağlatmak istiyorsan direk kaya sound,erkan bey abi:)

8. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    aktepesound la bende alışverş yaptım ilgileri on numara hatta istanbula geldigimde ziyaret bile etmiştim emre diye bi arkadaş var orda çok ilgilendi saolsun

9. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyelerinizden ötürü. Haftaiçi cok vaktim olmadığından bir an önce halletmek istedim. Media markt a gittim, ürünleri de oradan aldım tesisat ta orada çekildi. tesisat bölümünde Ata elektronik var, araştırdım biraz kullanıcılar falan memnundu. Kenan arkadaş İşçilikteki titizliğini orada benim arabamda da gösterdi sağolsun. Halloldu anlayacağınız.

Bütün ürünleri kenwood aldım
    Subwoofer HQ Referance 30cm 500w rms
    Mono Anfi 600w
    Arkalara 1 takım komponent max 280w, şimdilik anaüniteden güç alıyor :) .Önlere de bi dahakine alacağım sonra hepsini anfi'ye bağlatacağım.

Bu arada ön kapı içi komponent almayı düşünenler tizleri değiştirmesin. Montajcı arkadaş ön kapıların sökülmesini pek sağlıklı bulmadığından bir dahakine ön için sadece midleri yerleştirelim dedi.

ek olarak mid'ler için kasnak gerekiyor, kullanılması iyi oluyo zıngır zıngır çalmıyo artık :) şu an tek zıngırdayan yer :öndeki araç içi aydınlatma. Ya sağlamlaştıracağım ya da söküp atacağım :D

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    16cm mıd alırsan kasnak gerekıyor.16.5 cm tercih edersen kasnaga gerek kalmıyor.

Bunu beğendi. LEONISM bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş