Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Auto Week Dergisinden LEON 2011 'in Gizli Test Fotoğrafları...

Arka cam takılı olmaya bilir...Gerçekten çok iyi kamufle etmişler..Daha önce çok gördüm bu tür kamufle edilmiş araç,ancak hiç bu kadar olanını görmemiştim..:)

seatcupra.net 'te de biri bagaj kapağının takılı olmadığını iddia etmişti, bence de mantıklı arkada bir eksiklik var gibi...

Ben arabanın genel hatlarıyla IBE concept'e benzeyeceğini düşünüyorum hala, şu yeşil ve beyaz iki farklı resim dolaşıyordu etrafta onlarla birebir aynı olmasada benzeyecek bence.
098134014147_.jpg

222SEAT_Leon_Cupra_big.jpg

Burada kamufle edilmiş aracın sis farı ve etrafındaki ızgara, yeşil olanınkine baya benziyor ve kaputtaki dikine iki çizgide kamuflajdan belli oluyor...
Yalnız yan camlar ve araba bu yeşil kadar basık durmuyor, belki Seat da VW'in izinden gidip Scirocco ve Golf VI gibi iki model çıkarır... Yani demeye çalıştığım bu yeşil olan belki "Leon Coupé" adıyla Scirocco'ya rakip olur ve kamuflajlı olan düz "Leon" da Golf 'ün rakibi olur... (sadece tahmin, aslında olmasını istediğim bir yandan:D )

Arkadaşlar ibe görüntüsü altında çıkacak bu leon göreceksiniz ayrıca ibeyi inceleyin sonrada kamufle edilen araca bir bakın benzerliklerini daha da iyi anlayacaksınız

adi ibe mi olacak yoksa Leon diye mi devam edecek peki?

bu kadar kamuflajla vs nesini test ediyolar ben de onu anlamadım:)

aman saklasınlar görende satmayacaklar sanacak:p eninde sonunda görecez acelemiz yok:eek:key:

Geri
Üst Alt