Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AUDİ TT 1.8 Quattro hakkında

yaaaa Varol abi ve Can.
Napiyim ben şimdi ?
Okey mi yani ? alayım mı.

Onlar okey derse alcan demezse almican mi :) tabiki al bahsettigin arac su anki aracinla kiyaslanmaz bile aldigin keyif acisindan. Gulu seven dikenine katlanir az yakar cok kacar diye bisey yok. cupra tdi bulman lazim ancak.

abisi sorduğun soruya bak..o arabayı almayı düşünüyorsan..düşünme temizliğine kazasına bak..koş git al..
evt haklısın konu saptı...
çok yakar mı diye sorduğun için ..hani alayım çok yakarsan pişman olurmuyum sorusu var gibi geldi o yüzden..
böyle bir araç alıyorsan yakıtı ikinci plana atacaksın..

AL ARABAYI BİN KEYFİNİ SÜR....benim gücüm yetse 2006-07 modeline bir saniye bile durmam

yaaaa Varol abi ve Can.
Napiyim ben şimdi ?
Okey mi yani ? alayım mı.

Emın ol 1.8t nın her turlusu gordum etrafımda cok kullanan ınsanlar oldugu ıcın o yuzden eger şasisinde b sorun motorunda b sorun yoksa al gıtsın,ekonomı konusundada eger ayagını kıtlersen 70-80 e ve guzel vıteslerde kullanırsan gayet ekonomık kullanırsın,gaza bastıgındada ortalamada yakıcagın 13-14 olur en fazla kı benım soyledıgım deger egsozlu yazılımlısının degerı. 1.8 t quattro TT alabılıyoken 5.dk bıle leona bınmem yeterınce net mı :)

sağolun arkadaşlar :)
ayberk araştırmadayım bunda tek başıma bi karar veremem sorduğum insanların bilir kişilerin yüzde 90 ı al diyor
Gerçekten teşekkürler bilmediğim biçok şeyi öğrendim alacam onu :eek:key:

Geri
Üst Alt