Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aston Martin Cygnet

arkada at koşturabileceğin bi araba Yunus'um bırak da Leon'dan zor olsun.. :)

arkada at koşturabileceğin bi araba Yunus'um bırak da Leon'dan zor olsun.. :)

konu park etme olunca belirteyim dedim :) ben bu yüzden yanaşmadım. yoksa peder c180k alıp passatı bana verecekti. ama es esin dar sokaklarında çekemem onu :)

Jeremy Clarkson ne diyecek bu arabaya çok merak ediyorum :s

konu park etme olunca belirteyim dedim :) ben bu yüzden yanaşmadım. yoksa peder c180k alıp passatı bana verecekti. ama es esin dar sokaklarında çekemem onu :)

Emre senin deyiminle süpürgenin en büyük artısı, aynı donanıma sahip passat yada c180le aradaki fiyat farkı. Söylediğin iki araçtanda her açıdan daha makul. Benim Leondaki tercih sebebim de buydu A3 yada Golften daha ucuz olması ve bir çok açıdan aynı tekniğe sahip olması, yani Leon = daha fazla golf yada daha fazla A3. Süpürge = daha fazla passat :) bu açıdan bakmak gerek.

rengin bile hazır Faruk abim..
olay kısa zamanda sende kopucak inş.. :)

Emre senin deyiminle süpürgenin en büyük artısı, aynı donanıma sahip passat yada c180le aradaki fiyat farkı. Söylediğin iki araçtanda her açıdan daha makul. Benim Leondaki tercih sebebim de buydu A3 yada Golften daha ucuz olması ve bir çok açıdan aynı tekniğe sahip olması, yani Leon = daha fazla golf yada daha fazla A3. Süpürge = daha fazla passat :) bu açıdan bakmak gerek.

yanlız denklemde bir sorun var leon = daha az golf daha az a3 :D

skoda seat gibi değil. seatta kırptıklarını çoğu skodada var. skoda ile vw arasındaki fark çok çok az. senin denklem ama geçerli skoda için ona lafım yok. msndende dediğim gibi superb bence çok avantajlı bir alet.

bu arada c180k ya bir bin sonra in passata bin passattan farkı yok fiyatı 2 kat. merso E den başlar diyorum bu yüzden.

Geri
Üst Alt