Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

artık jantlanmanın zamanı geldi...

Leon'dan hiçbir şekilde efsane olmaz puhahapuhaha

şu anda 2000 li yıllardayız ve eskisi gibi piyasada sadece golf ve benzer bi kac arac yoktu... leon 1p modelı pıyasa suruldugunde onlarca rakıbi varken resmen satıs patlaması yaptı gerek 1.6 motoru gerekte cupra modeli ile ve cupra 1p modeli ( ınsanlar genelde uzak duru cok yakar yada pahalı dıye ama çatır çatır sattı) satış patlaması yarattı ... bana göre leon efsane alp:):eek:key::eek:key:

şu anda 2000 li yıllardayız ve eskisi gibi piyasada sadece golf ve benzer bi kac arac yoktu... leon 1p modelı pıyasa suruldugunde onlarca rakıbi varken resmen satıs patlaması yaptı gerek 1.6 motoru gerekte cupra modeli ile ve cupra 1p modeli ( ınsanlar genelde uzak duru cok yakar yada pahalı dıye ama çatır çatır sattı) satış patlaması yarattı ... bana göre leon efsane alp:):eek:key::eek:key:

1P Leon:

1)Dış tasarım olarak 147 çakması. 2)İç mazeme kalitesi ortanın altı. 3)1.6 motor uzun ömür dışında vasat 4) Golf satışları Leon satışlarından daha yüksek 5) Leon efsane olabilmek için 4-5 yeni kasa daha çıkarması gerekirki bu 2050 lileri bulur ne Leon kalır, ne seat..

:cool::):)

Konu da ıllakı bırısı sert hatlarla bsyler yazmak zorunda mı hayırdır? Tophane kahvesını gectı ıyıce,yok su efsane bu efsane adam jant konusu acmıs ona odaklansın herkes.

4 e kadar bahsediliyo herhalde burda 5 ve 6 bnm gözümde bi efsaneliği yok

iyi de alp ben leon efsane araba şöyle böyle demedim ki...bbs rs leon a bence çok yakışır anlamında dedim...leon kullanıpta en fazla olumsuzluklarına laf eden benim ama arabayı değiştirdikten sonra da bu kadar leşmiş gibi konuşma :)

Geri
Üst Alt