Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardim hgs

araç değiştirsende yeni plakayı işletmezsen kullanamamaktasın kartı geçişlerde kameralar plaka ve kartı eşleştirdiğinden uyumsuzluk olursa cezalı geçiyorsun

onu biliyorum kardeşim sadece bizim aksaraya hep bant şeklinde olanlar gelmiş daha almadım oyüzden kartın gelmesini bekliyordum.. arkadaşda ptt şubesinden aldıysa bizim burayada kart şeklindeki gelmiştir umarım..

pazartesi ilk işim tekrar gitmek.. bana hep pul şeklinde olanı var demişlerdi kart geldiyse eğer çok güzell ..
eger oralarda bulamazsan bank asya dan alabilirsin varsa eger bankalarda veriyo hangisini istersen ben bank asyadan aldım kredi kartına işlettim geçince ordan düşüyo para yüklemene felan gerek yok

Sticker olanını alıp cama yapıştırmanız daha kolay olur. Diğer türlü her seferinde kartı cama tutma sıkıntısı olur. Kullanım zorluğu çekerseniz aldığınız yerden değişim yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt