Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

arkadaşlar renk hakkında dürüst görüşleriniz lütfen iyi veya kötü :)

Konu, 'Sohbet' kısmında erderd tarafından paylaşıldı.

1. erderd

erderd SCW Üyesi

33
    1
    8
    Alfa romeo mito aracım 1.4 qv sol taraftan motosiklet girmesi yüzünden sol tarafım komple boyanacaktı arbanın uyuz renk kodunun bir türlü tutmaması ve benimde özendiğim bi renk olduğu için bende rengini değiştirmeye karar verdim sol tarafın komple boyandığı acısıyla olan oldu zaten dedim ve 3 kuruş daha koyup üzerine istediğim renk olan aston martinin mornin frost white a boyatmaya karar verdim.
    041909_3561.jpg 041909_3620.jpg 041909_3576.jpg morningfrostwhite_rear.jpg

Keşke rengi değiştirmesin diyebilirdiniz ama inanın arabamın sol tarafını öyle görünce benim gözümde ne orjinallik düşüncesi kaldı ne bişey kaldı hayata soğdum resmen. 3 kuruşdaha veririm istediğim rengi yaparım tek olurum dedim ve arabam şuan komple boyada. Umarım değerli fikirlerinizi paylaşırsınız :)

4. SAYFADA EN ALTTA RESİMLER.

2. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Geçmiş olsın Erdi .. Bence güzel renk :) Sedef veya inci beyazı favori rengim..

Bunu beğendi. eseksipasi bunu beğendi.
  3. erderd

erderd SCW Üyesi

33
    1
    8
    teşekkür ederim daha 2000 km de idi :( yapıcak bişi yok ama en azından istediğim renge biniyorum diyebilecem kendime :)

Ufak bi kısmında denettim aracın gayet güzel durdu benim gözümde bakalm bugün komplesi atılıcak kapı içleri felan bitti nasıl çıkıcak araç merak ediyorum

4. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    öncelikle geçmiş olsun bence renk çok güzel

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hayırlısı olsun inşallah daha sonra satarken sıkıntı yaşamazsınız

6. erderd

erderd SCW Üyesi

33
    1
    8
    çok teşekkür ederim :)
    teşekkürler :) artık onu düşünmüyorum 2000 km de arabam gitmiş satarkenimi kaldı

7. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    bence basarılı

8. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    fotoğraflarda pek belli değil renk tutarsızlığı..zaten fotoğraftan iyi anlaşılmaz böyle şeyler..tavsiyem, kaza fotoğrafları duruyordur, bu fotoğraflarıda sakla..satarken sonraki sahibine verirsin..kopmle boyalı deyince ibsanlar altında bişeyler aramasın..

yeni rengin hayırlı olsun..inşallah istediğin gibi olur..allah başka kaza bela vermesin..

9. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    sadece bir tarafı yüzünden komple araç boyatma taraftarı değilim ama iyi bir boyacı rengi tutturabilir diye düşünüyorum

10. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    çok hoş bir renk

Sayfayı Paylaş