Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

arka cam acil bilgi acılmıyor

Konu, 'Altea' kısmında semerci tarafından paylaşıldı.

1. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    arkadaşlar merhaba beni arabanın arka camı arka kapıdan açılmıyor sanırım arka kapı ac kapama düğmesinde elektrikte sıkıntı var ama benim bulunduğum ilçede seat servisi yok acaba burada herhangi bir tamirciye götürmelimiyim yoksa seat servisi bulana kadar beklemelimiyim

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.359
    113
    sanayide herhangi bir elektrikçi yapar bunu ;)

3. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Sürücü tarafından camları kilitle tuşuna basmış olabilir misiniz farkında olmadan ?

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Arka camları kilitleyen tuşu kontrol et... olmazsa sanayide oto elektrikçisi halleder...

5. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    bugün gittim sanayiye düğme bozukmuş yetkili serviste olur dediler bir düğme için yetkili servise mi gidecem tahmini fiyatları alablirmyim

6. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    tahminim tek başına degildir o tuş takım olarak degişecektir.Fiyatı da 150-200 diye tahmin yürütüyorum.

7. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    yapma ya o kötüymüş diğerlerinde hiç sıkıntı yok çünkü

8. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    bu gün babamla sırf parçacıları gezmeye aksaraya gittik, bütün düğmeler soyulduğu için hepsinin yan sanayisin aldık ve toplam 85 tl verdik çıktık :) keşke daha önce okumuş olsaydım 1 tanede alır size gönderirdim. yanlız parçacı ile baya bi sohbet ettik kartını aldık bize kargo ile yardımcı olacak istersen özelden yaz sana telefon numarasını atayım. sol 5 li grup 50 tl tekli düğmeler 15'er tl :) birde 3 teklide indirim yaptırdık 3 tanesine 35 tl verdik çıktık :) yanlız bizim kasalar farklı o nedenle fiyatlarda ufak bi fark olabilir.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    tek başına değişiyor ama emin olmamakla beraber 50 tl civarı diye hatırlıyorum, bi de işçilik tabii, bence yetkili servisi ara sipariş et gelsin kendin bile takabilirsin, olmadı sanayide bi elektrikçi halleder, yan sanayi olanlar da var sanayide biraz bulman belki zor olur ama istersen o da olur, yan sanayinin dayanıklılığı konusunda ise fikrim yok, ben 10 tl ye almıştım, çok sıkıntı olursa alır gönderirim sana, hiç çekinme, numaramı da verebilirim. [MENTION=27873]semerci[/MENTION]

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş