Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arıza Lambası Nasılmı Silinir .?

Konu, 'Video' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    İşte Arıza lambasının silimi , önceden paylaşılmış ise özür dilerim. Çok karşılaşılan bir sorun bu arıza lambasının yanması özellikle plaka led aydınlatmasında oluşan arıza lambasının silimi.

[DIKKAT]Bu Videoda anladıklarımla Plaka Led aydınlatmasındaki yanan ışığın söndürülmesi anlatılıyor.![/DIKKAT]

Bunu beğendi. etna57 bunu beğendi.
  2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Paylaşım İçin teşekkürler Faideli bilgi :eek:key:

Bunu beğendi. LeonStyle bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Şimdi abi burada tam anlatılan plaka ledi olabilirmi bu video ile üyeleri yanlış yönlendirirsem üzülürüm. Videoyu izlediğimde ben Plaka ledi dedim.

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Gördüğüm kadarıyla o "Check" işlemi sırasında arabanın arıza vermeyen yerleri kalmamış hasan.. Ön sol park, Ön sağ park, Arka Plakalık vs. vs.. ;)

5. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Arabayı iyice bızıklamışlar. :)

6. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    bukadar uzun uğraşa gerek yokki km saatindeki saat ayarlama çubuğuna basılı tutarak aynı anda kontağı çevirin bekleyin.. çalıştırın silinsin.

7. EmreKLKSZ

EmreKLKSZ FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

322
    105
    0
    paylasım icin tşkler fakat dikkati mi basit bir sey cekti :D ilk başlangıcta kontak açılımında ki benzin cubugunun durdugu cizgi ile 1:50'de ki kontak acılımında ki benzin cubugu aynı yerde değil. Km'de aynı oldugu halde :D

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    vay emre bu ne dikkat be adam gezmiştir olayı yapın ca sevimçten kardeşim:D:D

Bunu beğendi. EmreKLKSZ bunu beğendi.
  9. EmreKLKSZ

EmreKLKSZ FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

322
    105
    0
    Abi km'de sıkıntı yok ama :D ilginc kısmıda bu :D ilk baslangıcta ki km ile son kontak acılımında ki km aynı :D

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  10. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    bunlar kranik biliyon adam belki yakuşa çıkmıştır gerigeri gitmiştir yani :D:D:D:Dbende işi nasıl yokuşa sürüyom demipuhahapuhaha

Bunu beğendi. EmreKLKSZ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş