Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olm gidip kendi türünde bi ampul alsana Göztepe'den..

ömercan eşsiz bi tür,nesli tükenmekte =) hahahaha

Tolkim aynı performansı bagaj lambaları için de bekliyoruz senden..

Tolkim aynı performansı bagaj lambaları için de bekliyoruz senden..

yiğitcim gittigidiyordan verdiğim linkteki elemanin ilanlarını bir kurcala ,onda kesin vardır..ama ben tövbe ettim böle internetten sipariş işlerine...o yüzden internetten alişveriş sayfalarina bakmiyorum bile:D sen bulursan al bebişim...
yanlız led aydınlatma aracın içinde hakkaten iyi olmuyor..o gün yapmiştim ya komple ön taraftaki aydinlatmayi,bildiğin tavana floresan ışık takmışsın gibi oldu ve hiç bişey net gözükmüyodu..bagaja led koyarsan bu sefer aradiğini bulmakta zorlanabilirsin.

Volkitolki benim lambalar hakkaten 8K gibi yanıyo..
beyaz değil kesinlikle tam da istediğim gibi yanıyo yani..
bana ver o zaman diyeceksin muhtemelen ama nope.. :D

Volkitolki benim lambalar hakkaten 8K gibi yanıyo..
beyaz değil kesinlikle tam da istediğim gibi yanıyo yani..
bana ver o zaman diyeceksin muhtemelen ama nope.. :D

olum senın arabanın rengınden dolayı öyle olmasın o

yok be olm 1 saat önce eve geldim turbo için beklerken indim sigara yaktım daha önceden de dikkatimi çekmişti ama bu sefer emin oldum artık..

ama şu olabilir sizin arabalar beyaz olduğu için daha beyaz gözüküyo olabilir..

yok be olm 1 saat önce eve geldim turbo için beklerken indim sigara yaktım daha önceden de dikkatimi çekmişti ama bu sefer emin oldum artık..

ama şu olabilir sizin arabalar beyaz olduğu için daha beyaz gözüküyo olabilir..

evet bencede öyle gerçi ben daha almadım ama resımlerde bembeyazdı.olsun ama senın ıstedıgın gıbı olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt