Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
plaka ampulnün bi büyüğü :D ama tipini bilmiyorum yawrum...o gün sercanla denedik olur mu diye de..olmuyo plaka ampulleri..daha büyüğü lazim...
bu arada ben autoda kullanmasam da aybarsla aynı sıkıntı ben de de var..ama farı açıp kapatınca direk düzelio

bende hiç bi sorun yok valla..
bi defa görmedim elektrik arıza lambasını ledlerle.. :D

Volkancım bu aralar işler epeyce sıkı, öğlen Erya'ya gidecek vakti bulamadım desem yeridir o yüzden de plaka lambalarını hala alamadım. Para ihtiyacın acil varsa akşam çıkışta eve geçerken sana bırakabilirim hergün Suadiyeden Sahil yoluna geçiyorum. Yada çok geç olmazsa cumartesi sabahtan Eryaya uğrayıp alırım.

Volkancım bu aralar işler epeyce sıkı, öğlen Erya'ya gidecek vakti bulamadım desem yeridir o yüzden de plaka lambalarını hala alamadım. Para ihtiyacın acil varsa akşam çıkışta eve geçerken sana bırakabilirim hergün Suadiyeden Sahil yoluna geçiyorum. Yada çok geç olmazsa cumartesi sabahtan Eryaya uğrayıp alırım.

abi hic bi acelesi yok kafana esince verirsin

yrn gderm heralde eryayA bosum cnku.ama bi acelesi yok istedgin zaman vereblrsin minigim

Erya iptal beyler Mert abi denetleme olduğu için uzak durun dedi valla..

tamamda malzeme orda :D alıp cıkarız dert olucagını sanmıyorum etkılemeyız onu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt