Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aref İN sırrı !!!!

Azizim ondada wardır bir hile ole olmasaydı adam peygamberliğini ilan ederdi :D puhahapuhaha

aynen kanka birde şöyle bir durum var kutudan çıkan rulo kağıt kırmızı kurdele ile sarılıydı :) bunun acun falan iş birlikçisi olabilirmi??? gazete yazan kelimenin kader olduğunu nereden biliyoruz? berki o sallama bir kelime ? önceden planlanmış bir iş bence

Gösteri çok güzel gerçekten tebrik ettim:)
Yazıyı nasıl yazıyor bilmiyorum ama kullandığı kağıt termal bu tarz kağıtlar ısıya duyarlı yani termal bi yazıcı sistemi var.Fakslarda bu sistem hala kullanılıyor.Hatta o kağıt güneşte kalsın simsiyah olur.
Ne olursa olsun adam keyif veriyor:)

xx

aynen kanka birde şöyle bir durum var kutudan çıkan rulo kağıt kırmızı kurdele ile sarılıydı :) bunun acun falan iş birlikçisi olabilirmi??? gazete yazan kelimenin kader olduğunu nereden biliyoruz? berki o sallama bir kelime ?

Rating için hersey mubah felsefesi vardır onlarda kesin...

actıgı rulo el yazısı ıle yazılmıstı:)bırakın bu işleri:D

actıgı rulo el yazısı ıle yazılmıstı:)bırakın bu işleri:D

el yazısı olabilir. grafik tasarımcıların ve daha çok desinatörlerin kullandıkları grafik tabletler var onun gibi birşey kullanılmış olabilir ama dikkat ettim o yazı Arefin kendi el yazısı

aref nasıl yapıyorsa bu şhovu iyi yapıyor

Cem Yılmaz'ın sözleri geldi aklıma.
Davi Copperfield uçtu, bizim halkımızdan gelen yorum:
"Kesin ip var"
Cem Yılmaz'ın cevabı:
"Zaten adam gerçekten uçsa peygamberliğini ilan eder, biletle gösteri yapmaz :) "

zaten ilk gösteriside böyle olmuştu ertesi gün heryerde aref'in sırrı çözüldü yazıyordu.. Ee madem sırrı çözüldü bi püf noktası var çok konuşcağına sen yapsana yiyorsa :D

Geri
Üst Alt