Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aref İN sırrı !!!!

Konu, 'Sohbet' kısmında plajhavlusu tarafından paylaşıldı.

1. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    Ünlü sihirbaz Dick Zimmerman'a ödül kazandıran bu aletin ismi Master Prediction... Bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek müthiş gösterilere imza atıyor. Cihaz aslında birçok profesyonel sihirbaz için ucuz bile sayılabilir.

Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor.

Cihazın içi ise böyle gözüküyor.

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2011/02/21/aref-agizlari-acik-birakti--1159302.Jpeg

2. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    İçeriden yardım var demekki adama :) ,, beyaz tahta da 10 dk rötar yazmıyordu çünkü :)

3. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    ya wıreles le baglanması gayet kolay !! ama ordan ıple sarkıyor demekkı onunla beraber bır kablo da ınıyor oraya :) yoksa dırek masaya koyardı

4. LEONFR

LEONFR SCW Üyesi

929
    21
    18
    bence seyircilerdende adamı var :)

5. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    seyırcılerle uzaktan yakından alakası yok !! adamın numalarının hepsı destek alınmadan yapılacak numaralar !!!

6. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Şerefsiz aref gaffuri

7. LEONFR

LEONFR SCW Üyesi

929
    21
    18
    peki o yazının oraya yazılma işini nasıl yapıyor kimseden yardımı yoksa tepedeki kutuda yazıcı var diyelim o yazının oraya yazılmasını nasıl sağlıyor

8. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Azizim ondada wardır bir hile ole olmasaydı adam peygamberliğini ilan ederdi :D puhahapuhaha

9. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Peki arkadaş..onca gazete kağıdının ve onca kelimenin içinden "kader" yazısını nasıl tahmin etti..

Bu adamları hatırlayan varsa Sinan Çetin toplamıştı bir ara.. bu kaşıkları büküp insanların zihinlerinden geçenleri tahmin felan ediyorlardı.. bu çocukta sanki yine orada vardı diye hatırlıyorum..

Vallaha dünkü şova ben anlam veremdim...üstelik rulo 2 bardak arasında bantlıydı..bu cihaz o hizmetide sunuyormu..bence arefin 3 harflilerden asistanları var :)

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    peki cd dekı oturma pozisyonuna ne dıyeceksınız

Sayfayı Paylaş