Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aramızda Konya'da Oturan Var mı. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar ben adamı aradım anlaştım. yarın gidip alıyorum aracı.

kime niyet kime kısmet demişler :) Hadi hayırlı olsun.

şaka yaptım arkadaşlar. bu arabayı almaya nityeti olan arkadaşlara sormandan yaparmıyım öyle şey. sadece almayı düşünüpte kararsız kalan arkadaşlar araba satılırsa ne hissederler onu yaşatmak istedim onlara :D :D

hayırlı ugurlu olsun o zaman =)
bizde atladık hemen =)

Kazası flan dert degılde araba sente atmıs,yatak bıle sarmıs olabılır,yada sarabılır.Motor agırlıklı b baktırmak lazım,tfsı ın parcaları ucuz deıl sonucta,han ustune 3-4 lıra harcarsın bınersın ama sonradan b daha sorun cıkarırsa cebınden gıden para canını sıkmaya baslar.Ben motoru saglam olsun ısterım oncelıkle.Benım arabamdada aks,kaput,camurluk degısmıstı ama motorda hc bsey yoktu,alanada sorunsuz araba vermıstım.Dedıgım gıbı motor sıkıntı cıkarmazsa eger alınır ama ordada sorun varsa dusunmek lazım.Ayrıca 19 jant olunca nıe 110 la gıderken sorun yapsınkı ? Sasıde sorun var belkıde ? Arkadasım S3 unu pert ettıgınde şasi kaymıstı,kasko arabayı daha sonra satmıs ,adanadan b adam almıs toplamıs satıyodu,aradık adamı merakımızdan adam bıze sasıde sorun yok dedı yussuz b sekılde.Arabayı guvenılebılcek yerlerde ıyıce b baktırmak lazım yıgıt o yuzden,cupra sahıbı olcam derken dert sahıbı olma sonra

19 jantta 120den sonra sallanıyosa bu araba yengeç, büyük ihtimalle şase kaymıştır, zaten yengeç olmasa bu paralara vermez 40a yakın bi paraya okutmaya çalışır sahibide.. bence hiç girme bu işlere yiğit bu arabaya girersen bu sende evladiyelik olur hayatta elinden çıkartamassın bilmiş ol.. he 10milyar aşşa verirsin o ayrı mevzu..

bugün bi akrabamı kaybettim öğleden sonra..

o nedenle bu hafta değil de haftaya Salı eğer yol çok uzun değilse Konya'ya arabaya bakmaya gidebilirim günübirlik ama yanıma bu işlerden anlayan biri lazım o da Mert abi oluyo elbet.. :)
Faruk abi sponsor olucam sana rahat ol dedi.. :p
dil çıkardığıma bakma ben ciddiye aldım Faruk abi teklifini çok geç yani.. :D

eğer içime sinerse aynı anda Faruk abiyi aricam zaten arabam için niyetli o bakalım..
hayırlısı demekten başka bişi gözükmüyo şuan..

üstündeki jantlar aynen lastikçime gider zaten jantlarımı aynen buna takarım eğer kısmet olursa hayırlısıyla..olmazsa da daha projelerim var arabam için zaten..çok seviyorum arabamı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt