Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aramızda Konya'da Oturan Var mı. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yiğit ben bu konuşulanlardan hala bu arabanın alınabileceği düşüncesindeyim...

İsmail olmaz diye bşey yoktur, uğraşınca elbette olur hatta yenisinden bile iyi olur ama değer mi değmez mi konusunda iyi tartmak gerekir. Ben bu araba için değeceği konusunda şüpheliyim. Yiğitin arabası sorunsuz ve gayet iyi, bence bunu alırsa dert te alır başına ve çelik gibi irade de olması lazım bunla uğraşırken.

şimdi bir şey sormak lazım.kafama takıldı aracı kullanan arkadaş cuprayı normal araç kullanıyormuş gibi kullandıysa bir fark anlamaz 2.0 gibi gelir araç ama devirli kullanıpta bir gariplik varsa ozaman turboda sorun olabilir aracı zorlamak lazım düz bir yolda iyice asılmak lazım ne olduğunu anlarsın ozamn

valla sorun sadece kaporta ve ön takımda olsaydı bu araç alınırdı. ama motorda da problem var anladığım kadarıyla. o yüzden bu iş sakat gibi. kaportayı bir kere yaparsın geçersin ama motorda bir parçayı yaptırırsın başka bi yer patlar, orayı yaptırırsın başka bi yer patlar. böyle gider bu...

Ben artık uzak dur diyorum yiğit abi uğrasmaya bile deymez

İsmail olmaz diye bşey yoktur, uğraşınca elbette olur hatta yenisinden bile iyi olur ama değer mi değmez mi konusunda iyi tartmak gerekir. Ben bu araba için değeceği konusunda şüpheliyim. Yiğitin arabası sorunsuz ve gayet iyi, bence bunu alırsa dert te alır başına ve çelik gibi irade de olması lazım bunla uğraşırken.

Abi ama sonuçta yiğit kendisi bakmadı.Sonuçta ortada kesinlikle alınmamalı gibi bir sonuç çıkmıyor. Sadece o riske girmeye değecekmi onun hesabı yapılmalı.

çok güzel bi haber ki...

Erya'dan Hasan usta Kayseri'deymiş tatil amaçlı sanırım..
yarın öbür gün dönecek İstanbul'a dönüşte de İsmail usta rica etti arabanın plakasını adamın tel.'ini her şeyini verdim arabaya bakıcak büyük ihtimalle..benim adımı vermedi elbet yoksa hayatta bakmaz zaten Hasan usta..her neyse onun bakması çok iyi olur neden Hasan usta zaten hasar uzmanı..
araçtaki sorunları masrafına kadar belli olucak bu sayede şansıma böyle bişi oldu..
gitmeme gerek kalmicak araba için ayrıca Konya'ya görmem için..velakin ben zaten onun kadar iyi saptayamazdım sorunları.. :)

4 ayak üstüne düştüm diyorsun yani Yiğit, bak gidemedin Mevlanayı ziyaret etme şansın da kalmadı işte..

Allah'a şükür şansım yaver gider genelde zaten abim..
bakalım ne sonuç çıkıcak şu Konya Cuprasından artık.. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt