Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracınızı kac gundur yıkamıyorsunuz:)

Normalde hayatta kirli gezmem ama 20 günden fazla oldu kardan dolayı çok çıkarmıyorum geçen niyetlendim yıkamacı götürdüm abi sular dondu sabahtan beri bekliyoruz dedi bende yıkatmadım bi su tutturdum benzınlikte kirli kirli duruo:)

bugün yıkandı ama kurulamadım..
tuzlardan kurtulmak için yıkandı daha çok zaten..

Ben dun akşam garajda kendim yıkadım. Bayağı da uğraştım ama her yer çamur deryası yine.

belki inanmayacaksınız ama 1- 1,5 aydır falan yıkanmıyor araba.bu aralar kullanmadığım için garajda kirli bir şekilde yatıyor:)

benım artık kalıp seklınde camurlarım var sanırım bı su tutmamgerekıyor dıe dsunuyorum

en son dun gece 11 de yıkadım:)

---------- Post added at 13:46 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

belki inanmayacaksınız ama 1- 1,5 aydır falan yıkanmıyor araba.bu aralar kullanmadığım için garajda kirli bir şekilde yatıyor:)

bari uyurken temız uyusun yaw:)

dün akşam 6da yıkattım toplantı için maşukiyeye geçtik orda kar başladı şu an gene eski halinde ama 2 saat kadar temiz kaldı =)

20 gün kadar olmustu ancak kar yağdı birazda yağmur durumu iyi bi 20 gün daha gider :)

Geri
Üst Alt