Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracınız ne renk

Otomobiliniz Ne Renk

• Kullanılan toplam oy
    239
ama arkadaşlar siyah diyorum başkada bişey demiyorum özellikler film camlı siyah valla onun havası hiç bişey de yok gibi beyazda şirket arabası gibi yada kiralık araba gibi duruyor bence

arkadaşlar merhaba konu hortlamışken bir şey sormak istiyorum yeni aldığım aracımın ruhsatı bugün geldi ve ruhsatta bir kaç şey gözüme çarptı.aracım 2008 cordoba stylance motor gücü 55.1 kw yazıyor,ilk tescil tarihi olan yer boş ve en önemlisi aracım gri ama ruhsatta MAVİ(lacivert)-GRİ diye yazıyor bir anlam veremedim bu renk olayı bana sıkıntı yaratır mı yardımcı olursanız sevinirim.

Metalik bej yazıyor... Sarımsı yeşilimsi metalik bir boya... açık söyliyim ilk aldığımızda beğenmiyordum ama yıkadıktan sonra tepki vermesi(parlaması) hoşuma gidiyor o yüzden git gide ısındım...

ruhsatta çok ilginç bir ibare var aynen şöyle yazıyor
Niabla beji (Şampanya)

niabla ne demekse artık :D

Geri
Üst Alt