Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı sattım şimdi ne almalıyım??????

Hyundai i30 1.6 VVTI Prime 122 ps :)

sunroof+deri koltuk+koltuk ısıtma+bi-xenon+17" şahane bi jant+ kararan iç dikiz aynası+ katlanabilir ayna+otomatik far sensörü+yağmur sensörü+otomatik+lpg

2 gün önce galeriye 31.500 TL'ye sattım. Düşünürsen böyle bir araç yine aldığımız fiyata yada 500 TL daha vererek alabiliriz sana.

peugeot partner tepe al cam tavan 110 ps 10 numara araba ...

sunroof+deri koltuk+koltuk ısıtma+bi-xenon+17" şahane bi jant+ kararan iç dikiz aynası+ katlanabilir ayna+otomatik far sensörü+yağmur sensörü+otomatik+lpg

2 gün önce galeriye 31.500 TL'ye sattım. Düşünürsen böyle bir araç yine aldığımız fiyata yada 500 TL daha vererek alabiliriz sana.

+1

saol patron olabılır anlattığın kadarıyla super arabaymıs valla

Bence 7 daha verebilirsen dizel ceed sw dizel alabilirsin güzel donanımları var motoru harika 116 bg 1.6 dizel

Geri
Üst Alt