Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım olduğu yerde yandı

Arkadaşlar en son görüşmemizde İspanya ya kadar olayın iletildiğini söylediler.Biraz uzun sürdü ama sonu güzel olucak galiba.

İnsallah diledgin gbi olur snu husran olmasinda snucu sabirsizlik ile bekliyoruz !..

Gittiniz yeniden ibiza aldınız umarım yanlış yapmazlar...

Evet arkadaşlar beklenen haber geldi.Sabah Seat'tan aradılar ve aracımı perte çıkarıp bana sıfır bir araç vereceklerini söylediler.Bayramdan sonra teslimatı yapacaklar.Yaşadığım onca kötü duruma rağmen bu aşamada Seat beni hiç üzmedi gerekli ilgi alakayı gösterdiler ve mağduriyetimi karşıladılar.Teşekkürler Seat.Yetkili servis kullanmanın ve orjinal aksesuarın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.Sizlere de tavsiyem kesinlikle aracınızı garanti dışına (iyi niyet garantisi dahil) çıkaracak hiç birşey yapmayın.
Bu arada ilgilenen olursa zaten yeni ibiza fr aldığım için gelen araç (0 km) satılık.

Çok sevindim senin adına gözün aydın

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Hadi gözünüz aydın bizde bekliyorduk sonucu çok sevindim sizin adınıza :)

Geri
Üst Alt