Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aracım içine su alıyor

Konu, 'Toledo' kısmında alayinarest_70 tarafından paylaşıldı.

1. alayinarest_70

alayinarest_70 SCW Üyesi

73
    8
    8
    Merhaba arkadaşlar 2004 model toledo aracımın ön taraftaki paspasların altı ıslanıyor kapı fitilleri ve polen filtresine baktılar herhangibir sıkıntı yok neden kaynaklanıyor olabilir bilgisi olan varmı ?

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Ynt: Aracım içine su alıyor

Geçmiş olsun. üzücü bir durum. Umarım en kısa sürede çözüm bulursun. Sanki buna benzer bir konu okudum burada. Foruma bir bakın derim ben

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Öncam Altı yağmurluk ızgaralarını kontrol edin tıkanmamışsa kapı fitillerindendir :eek:key:

Bunu beğendi. skymz bunu beğendi.
  4. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    Eski aracim vectea c de basima gelmisti selçuk abinin (çöllü) dedigi gibi sileceklerin ordaki giderler tiknmistr.

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    formda bir arama yaparsanız ilgi bir çok konu var kolay gelsin

6. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Benimde eski 2004 leonum da başıma gelmişti kapı altından içeri su alıyordu aynı şekilde oradan paspas altına dogru sızıyordu serviste yanlardaki plastik açıp slikon gibi bir madde sürüp yapıştırdılar sorun gitmişti oradan da su alıyor hatta yaptırırken başka bir seat bu yüzden gelmişti ona da aynı uygulamayı yaptılar...

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    polen filtresi kapağı yerine yerleştirilmemiş de olabilir

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  8. alayinarest_70

alayinarest_70 SCW Üyesi

73
    8
    8
    Teşekkürler arkadaşlar kapı döşemesinin içerisinde hoparlörün alt tarafından su gelmiş kapı döşemesinin altına ve hoparlörün altına silikon çektirdim sorunun çözüleceğini umuyorum yağmur yağmasını bekleyecem artık :)

kaanoksuz ve Çöllü bunu beğendi.
  9. LeonGS

LeonGS SCW Üyesi

64
    8
    8
    Selam konuyla ilgili aynı sorunu yaşadım. Ufak bir taş o altta bulunan sacı delebiliyor. Ve oradan çok yağmurlu günlerde ciddi yağmur girişi yaşanabiliyor. Aracın altında taş çarpmasından kaynaklı ufakta olsa delik olmadığına emin olun.

10. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    geçmiş olsun can sıkıcı bir durum

Sayfayı Paylaş