Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracı sadece P konumunda terk edin

merhaba arkadaşlar aracımda iki gündür "aracı sadece P konumunda terk edin" uyarısı çıkıyor aracım 2015 model garantisi yok bakımını da dışarda yaptırıyorum. bu hata neden kaynaklanır kimisi yazılım güncellemesi dyor kimisi vites kutusunda sorun var diyor nasıl çözebiliriz daha önce başına gelen arkadaşlar varsa birde herhangi bir fiyat çıkıyormu ne kadara mal olur bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler dilerim

merhabalar
benim aracımdada aynısı oldu servise götürdüm serviste yazılımla çözülemiyceğini bana iletti ve vites mekanizması içindeki sensör flan değişecek dedi, ben devamlı servise götürüyordum, iyi halden bintl ye değiştirmişlerdi...

2 ay önce Doğuş Esenyurt 320TL'ye iyi niyet kapsamında değiştirdi.

ben aracı servisten çıkardım iki yıl oldu iyi niyete sokarlar mı ?
Yeni moda olarak, bir bakım yapalım aracınıza, o zaman iyi niyete alabiliyoruz demeye başladılar şimdi. İsterseniz bir konuşun.

DSG'li aracı dışarı götürmek biraz kumar. Sorun çıkarabiliyor, çıkardığı sorunlar da hiç ucuz olmuyor. Benim 6 yaşındaki Golf'üm komple şanzıman kırdığında (araç tamamen servis bakımlı) bütün şanzımanı (mekatronik, beyin, baskı, şanzıman kutusu ve iç akam) 500 liraya değiştirmişlerdi. O zamanlar garantisiz işlem fiyatı 30.000 lirayı geçiyordu.

2016 1.2 TSİ dsg Leon um varken ara da sırada bu uyarı veriyordu, ama bir kere bile uzun süreli vermedi. Bende genelde hiç umursamadım. Eğer o zaman foruma girip bu başlığı görseydim kesin bende gider değiştirirdim sensörü, iyi ki görmemişim :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı durum bende de oldu bugün üst üste 2 defa kuzenimin Ümraniye de tanıdık bi ustası var ona götürcez bakalım ne dicek

Aynı durum bende de oldu bugün üst üste 2 defa kuzenimin Ümraniye de tanıdık bi ustası var ona götürcez bakalım ne dicek

Bence hiç kurcalatmayın bende de aynı sorun var servis sorun çıkarmaz yolda bırakmaz sadece arada uyarı verir o kadar demişti

Bende de 2015 1.0 ecotsi ibiza var ara sıra anlık uyarı verip kayboluyordu konyadaki artarlar seat bayine götürdüm bilgisayara bağlamışlar bir iki deneme yapmışlar sorun yok dediler yaptığı zaman hemen kameraya çekin videoyuda kapatmadan plakayida alacak şekilde çekin dediler bende bunun çok zor.olacagini söyledim çünkü saniyelik bir olay şimdilik ara sıra çıkıyor

Onceden vites topuzunun altinda bir sonser varmis onu komple degistiriyorlardi artik sadece bir soket takip soruna cozum bulmuslar degistirmek maliyetli olunca ama sorun yaratmaz sadece sinir bozucu bir hal aliyor

2 hafta benimde başıma geldi Ümraniye de ölmezler oto yu tavsiye ettiler vites kutusuna extra bi soket takıldı şu an sorun gözükmüyor şanzıman a zamanla zararı varmış ben değiştirdim şu an kafam rahat vites geçişlerim hızlandı bi farklılık hissettim araçta araç 2015 Leon 1.4 tsı fr

Geri
Üst Alt