Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç yay veya coil yardim !

Herkese hayirli gunler. Aracimi dusurmek istiyorum. Onceligim konfor ve gorsellik. Arkadasim 2 ay once eibach 5cm takti ve konfordan cok sikayetci. Bi arkadasim coil takti memnunum diyor. Tecrubelerinizi paylasirmisiniz? Konfor konusunda hangisi basimizi agritmaz?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tamamen maddiyata bağlı markalı coiller 1 numaralı öncelik 2 olarak markalı yaylar 3 olarak custom coil düşünebilirsin.

Herkese hayirli gunler. Aracimi dusurmek istiyorum. Onceligim konfor ve gorsellik. Arkadasim 2 ay once eibach 5cm takti ve konfordan cok sikayetci. Bi arkadasim coil takti memnunum diyor. Tecrubelerinizi paylasirmisiniz? Konfor konusunda hangisi basimizi agritmaz?

5cm yaylar artık VAG grubu için üretilmiyor. Zaten aracın uzun vadede süspansiyonlarına zarar veriyor. @aysakttt 'ın da dediği gibi imkan varsa coil alıp işi bitirmek en iyisi olur.

Bu konuda kendiniz kullanmadan farkını anlamanız çok zor herkesin konfor anlayışı farklı bana iyi gelen sana iyi gelmeye bilir
Tavsiyem aracı uzun süre kullanacaksanız kaliteli coil almanız yoksa değeri artsın satarım derseniz jomblue muydu tam hatırlamıyorum ama en uygunu ve konforu da kötü olmayan

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese yorumlari icin tesekkurler oncelikle. Dediginiz gibi benim coil olan bir aracla bir tur atmam lazim ozaman. Eibach fazla sekiyo gibi geliyor bana. Coil konusunda biraz cahilim. Kaliteli coil derken maslak namistayn gibimi yoksa daha iyisimi var? Birde bende kabul ettigim bir hastalik olan ses gelmesi hastaligi var. Bu secenekler arabanin orasindan burasindan ses gelmesine sebep olurmu acaba?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şahsen ben 5 lik 3 lük eibach kullandım , sonrasında 3 lük vogtland kullandım ve en son coilover kullandım.... Ve hepsi seat leon araçlarımda kullandım.Ve kesinlikle Coil`leri tek geçerim, Dağlar kadar fark var diğerleri ile aralarında. Para varsa kesinlikle coil yoksa takmama taraftarıyım, o derece

Geri
Üst Alt