Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç No:58

maasallah güzel araç , size bişey sormak isityorum kısmetse 1 ay kadar sonra bende bir leon alıcam ekranlı teyp olayını nasıl kaça hallettiniz oğrenebilirmyim

Maaşallah Abi Kazasız belasız, Aynı pedal takımı bendede var on numara oluo arabaya.. Güle güle kullan Jantlar 16 mı? Onlardan bende düşünüodum pek beğenmedim orjinalleri daha iyi sanki yada 17, 18 mi yapmak lazım bilemedim.. :confused:
Saolasin Selçuk:) bendeki jantlar 17'' audi rs6 replikasi..

maasallah güzel araç , size bişey sormak isityorum kısmetse 1 ay kadar sonra bende bir leon alıcam ekranlı teyp olayını nasıl kaça hallettiniz oğrenebilirmyim

Teşekkürler..piyasada hatta bizim sitede 600-700 TL arasına satıyorlar..

Bu arada kendinizi üyeler bolumunden tanitirsNiz tanışmış oluruz..

Erkan abi çok güzel olmuş beğendim. Bu arada yayları taktırınca da fotoları koyarsın. Abi ben yay takmadan 2 gün gezebildim yay takılınca aşık oldum arabama. Şimdi janttan vazgeçiyorum yaydan vazgeçmiyorum :) Ön tampon da düşünüyo musun abi? Ben ilk defa sadece arka gördüm :) ben de sırf ön cupra düşünüyorum ama şu sıralar olamaz.

Erkan abi çok güzel olmuş beğendim. Bu arada yayları taktırınca da fotoları koyarsın. Abi ben yay takmadan 2 gün gezebildim yay takılınca aşık oldum arabama. Şimdi janttan vazgeçiyorum yaydan vazgeçmiyorum :) Ön tampon da düşünüyo musun abi? Ben ilk defa sadece arka gördüm :) ben de sırf ön cupra düşünüyorum ama şu sıralar olamaz.

ön tampon düşünmüyorum Necmettin..makyajlıların ön tamponu gayet güzel bana göre..sadece öne bugün serviste cupra lip takılacak..böylece ön biraz daha yere yaklaşacak ve daha agresif duracak..ama arka tampon benim için bu arabaya yaptığım en dehşet dokunuş oldu:D

Erkan Abi Nasıl onlar memnunmusun?
Birde Eğer bu değişiklikleri sen yaptıysan abi benim arabayı görüncede Sen benimi taklid ediosun dersin kesin..:D
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?10779-LE10-um..&highlight=le10
Ama yapacak bişi yok ikimizinde tarzı aynı abi "SADE GÜZELLİK" aman bari böle filmsiz dursunda bi fark olsun aramızda.. :)

jant hariç orj.dokunuşlarla bişeyler yapmaya çalışıyorum Selçuk..film yapmam merak etme..ama şimdilik:D

Geri
Üst Alt