Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kumanda pil ömrü

Murat5106

Kayıtlı Üye
Merhaba araç 2013 leon stayla kumadasının ikiside pil 10 gün durmuyor bitiyor tamiri mümkünmü yada yenisi hakklında bilgisi olan varmı

Merhaba araç 2013 leon stayla kumadasının ikiside pil 10 gün durmuyor bitiyor tamiri mümkünmü yada yenisi hakklında bilgisi olan varmı
Genelde pil kaynaklı oluyor hocam bu söylediğiniz. Anahtarlarınız arızalı değil emin olun. Geçmişte başıma gelmişti 3-5günde bir Duracell değiştiriyodum sonra Varta kullanmaya başladım iş çözüldü. BU arada pili marketten değil pil satan yerden temin etmeye çalışın.

Genelde pil kaynaklı oluyor hocam bu söylediğiniz. Anahtarlarınız arızalı değil emin olun. Geçmişte başıma gelmişti 3-5günde bir Duracell değiştiriyodum sonra Varta kullanmaya başladım iş çözüldü. BU arada pili marketten değil pil satan yerden temin etmeye çalışın.
Kardeş en az 30 tane pil değiştim hep aynı her satan 2 yıl gider dedi 15 gün şahse olduğunu söylüyorlar anahtarda

Anahtar pili zayıf değiştirin tarzında bir uyarı aldıktan sonra bile 4-5 ay daha kullandığımı hatırlıyorum. O kadar çabuk bitmesi pilden kaynaklı olamaz. Aynı pilleri yedek anahtarlığa takarak denemenizi öneririm. Yedek anahtarlık yoksa elinizde ki anahtarlığa bir çözüm bulunmalı.

Anahtar pili zayıf değiştirin tarzında bir uyarı aldıktan sonra bile 4-5 ay daha kullandığımı hatırlıyorum. O kadar çabuk bitmesi pilden kaynaklı olamaz. Aynı pilleri yedek anahtarlığa takarak denemenizi öneririm. Yedek anahtarlık yoksa elinizde ki anahtarlığa bir çözüm bulunmalı.
Yedek anahtarda aynı sorunlu

Kardeş en az 30 tane pil değiştim hep aynı her satan 2 yıl gider dedi 15 gün şahse olduğunu söylüyorlar anahtarda
Bende de aynısı olduğunu söylüyorum zaten hocam 4-5 tane duracell pil değiştirdim 3-5günde bir benimki 15 gün bile gitmemişti. Hatta pilleri ölçü aleti ile ölçtüm yine sıkıntı gözükmüyordu ama 3-5 günde uyarı veriyordu araç. Pil markasını değiştirdim en son 1 yıl önce filan değiştirmiştim vartayı şimdi yine 1 hafta önce uyarı vermeye başladı araç. Çantamda varta pil ile geziyorum gittiği yere kadar gitsin şimdiki pil diye. Orginal pili Panasonic, yedek anahtar eşimde onun pili yine Panasonic ile değiştirmiştim yine sıkıntı yaşamamıştım. Ayrıca en son vartayı 10 tl ye aldım bir de pilcide maxel vardı 3,75tl ye 2 tane de maxel aldım deneme amaçlı. Toplam 3 pil ile geziyorum hatta.

Kullandığınız pilin kodu 2025 olmalı mutlaka anahtarda basılı kalan düğme olabilir mi

Sponsorumuz olan otoanahtarı Murat var kendisi ile iletişime geçip bilgi alın gerekirse gidip gösterin

0532 637 7915 Scw den olduğunuzu söyleyin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kullandığınız pilin kodu 2025 olmalı mutlaka anahtarda basılı kalan düğme olabilir mi

Sponsorumuz olan otoanahtarı Murat var kendisi ile iletişime geçip bilgi alın gerekirse gidip gösterin

0532 637 7915 Scw den olduğunuzu söyleyin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt