Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araç arıyorum.

Konu, 'Arıyorum' kısmında taykac tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Arkadaşlar bayanların kullanabileceği 12-15 arası boya görmemiş temiz az km.li bakımlı bir araç arıyorum.

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    abi bide sınıf veya marka model sıralasan ne güzel olur, daha çabuk sonuç alınır. bide şehir farkeder mi?

3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    tekin abim bizim şirkette birisinin ford fusion var 2004 model 52 binde yeni araç alıcak düşünürsen konuşurum...aracı eşi kullanıyor

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    guzel secım olur

5. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    cezmi abi araç otomatikmi ? değişen boya varmı kaç para istiyor.. bende otomatik bir araç arıyorum, temizze tekin abide ilgilenmiyorsa ben talipli olabilirim..

6. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Faruk kardeşim küçük sınıfta bir araç olsun isteniyor.Marka model veya şehir farketmez.Yeterki temiz ve para harcama istemeyen bir araç olsun.Eğer denk gelirsen böyle bir araca sana zahmet bir haber ver bana Farukcum.Teşekkürler

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Cezmi baba yarın burdan bir göstereyim fusionu eğer olur denirse seni ararım.Teşekkürler.

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

Mehmet Ali kardeşim bizimki acil değil.Eğer sen beğeniyorsan Cezmi baba ayarlasın sana Fusionu.Biz aileyiz hiç farkımız yok.Nasılsa başka bir araç çıkar karşımıza.

7. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    2003 focusum var 67binde otopark arabası ZGR bilir satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz burdayım

8. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    bıraz cıkalarsalarsa fıyat bena racımı satarım.

9. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    anneme ait 2003 model citroen c3 ümüz var.1.4 92hp hdi en full olan model.74bin km de tek parça boya bile yok.araç çok az kullanıldı zaten.2004 senesinde 40binde almıştık.sene de 5-6 bin yapıyor. 17bin istiyoruz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş