Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımdaki sorun!!

anladım ama bence aksatma bujilerin değişimini. hem yakıtınıda arttırır eskimiş bujiler.

abı bujılerı degıstırmıs olmaları lazım ama sonucda hıc aksatmadım bakımları bırde bana gore sankı gazla ılgılı bı sorun var cunku bazen rolantıde gazı ayarlayamıor araba o yuzden bı kac kere tıtreme yapıp en sonunda ıstop ettıgı oldıu.bujılere bı baksınlar yrn onlardan deılsede orjınal fıltre kutusundan alıcam artık yada yıne cıkmacılara gıdıcem:d

filtreden değildir bence arda. boğaz kelebeğini temizlet ilk olarak. olmazsa lambda sensörüne bak

arda bundan sonra bana bısı sorma ya saka gıbısın ve senın bakımda bujılerın deısmedı onuda soleyım sana.benım aracım 2004 model ve daha bogaz kelebegı 1 kere bıle temızlenmedı ve bundan dolayıda hıc bı sıkıntı yasatmadı sımdıye kadar bende bu bakımda bogaz kelebegını temızledtıcem.

olay sensördenmiş değiştirdiler sorun yok şimdilik tşkler herkese. iyi ogun sormam abı bundan sonra sana bısey.bujılerdenmıs ogun:D

sorun neymiş anlamadım şimdi .buji mi sensörmü? eğer sensörse ne sensörüymüş sorun arda ?

krank fıltresının ordakı sensormus mehmet abı

abı senın soyledıgın sensor ıste ufak bı parca ..

hee lambda sensörüüüüü. bilmişim. ne lanet bi sensördür o varya. eski C2 VTS imden bilirim o parçayı.

Geri
Üst Alt