Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aracımdaki sorun!!

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında 4rd4 tarafından paylaşıldı.

1. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    bır kac gun oncede aynı sorunla karsılastım ama fazla onemsemedım bugunde tekrar ettı sorun arac rolantıde ıken bırden ıstop edıyor ve bazende gıderken 3000 devırden sonra arac gaz versen bıle gıtmıyor bı ara arıza ısıgı yandı fakat suan duzeldı arac. acık hava fıltresı var fakat ondan degıldır dıyorlar. bujıler olabılır ama sızce nedendır? yardım edersenız sevınrıım.

2. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Motor ışığı yaktıysa araba arızanın ne olduğunu biliyor demek bu. Servise git arıza kaydına baksınlar. Ona görede bir plan yap. Muhtemelen ya gaz kelebeği ile ilgili yada bir sensör ile ilgili gibi geldi bana..

3. Gtı

Gtı SCW Üyesi

557
    2
    18
    bencede boğaz kelebeğinden aracı makineye bağlayınca direk arızayı söylerler nelerin yapılacağınıda sana anlatırlar geçmiş olsun.

4. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    vw grup araclarda bogaz kelebegı cok cabuk kırlenır buna kronık dıyebılırız o yuzden vw motorlarına pek acık hava fıltresı tavsıye edılmez aracına acık hava fıltresı takınca krank fıltresı taktın mı?

5. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    ewt krank fıltresıde takılı eskı halıne cevırmek ıstedım fakat babam sagolsun orjınal fıltremı ve alt kısmını cope atmıs :(

6. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    gaz kelebegıne bır bak acık hava fıltresınden dolayı cabuk kırlenmıstır

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    lip taktırdın ya ondandır o:)

8. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    banada oyle gelıor yrn sokup bakıcam..

9. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    ben sana söyliyim arda ya lambda sensörüdür yada boğaz kelebeği kirlenmiştir

10. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    boğaz kelebegı gıbı sankı abı ya bakalım temızlıyım bı yrn

Sayfayı Paylaş