Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabayı sürtüp kaçmışlar

aracına nazar değirdin:). geçmiş olsun hacım. arkadaşın arabası aynı şekilde oldu. göçük düzeltilir basit iş. diğer yerleri bence sağlam bir ustada pasta çektir. baktın olmadı boya atarsın. bizimkaportacı ustamız var. ilk önce pasta yaptı, özel bir ilacı vardı onu sürdü çok az derin çizikler kaldı. oda göze batmadı.derin çizik yoksa sıkıntı olmaz.

büyük geçmiş olsun kardeşim, Allah bildikleri gibi yapsın bu insanları ! kaçmak kancıklıktır net. maddi durumun yeterli olmayabilir, gelse dese zerre ah etmem, ama bu insanlık dışı bir şey. net kancık..

pasta cila kurtarmaz gibi, kaskoyu deldirmeden yılda 1 kez mini onarım hakkınız vardır muhtemelen, onu araştırın derim.

tekrar geçmiş olsun.

Daha dün 20 metre uzaklarında çevre yolu gibi yoğun trafikte bize bir tır çarptı trafik kitlendi ama arabadan inmeye bile lütfetmediler. Benim de sözüm teşkilata değil sadece içlerindeki bunlar gibi çürük elmaların temizlenmesi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S. Aleyküm cümleten. Daha 1 hafta bile olmadan gözüm gibi sakındığım arabama fotoğraflarda da görüldüğü gibi sürtüp kaçmışlar. Renk apollo mavi olduğu için sıkıntı. Sizce bunu boyasız göçük düzeltme ve pasta cila vs ile halledebilir miyiz? Kaskoyu deldirmeden kurtulur mu ve istanbul anadolu yakasında bu işi halledebilecek usta öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler..
ddfa68de51c28f60f6e13225d95b56bc.jpg

a6322b4de874bbeec5f12124872d7465.jpg

a6169a91efacbeeb8d34bf7816c33150.jpg

c201e06e97f12731da8033dce2b30acc.jpg

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. İnşallah en az masrafla çıkarsınız.

Daha dün 20 metre uzaklarında çevre yolu gibi yoğun trafikte bize bir tır çarptı trafik kitlendi ama arabadan inmeye bile lütfetmediler. Benim de sözüm teşkilata değil sadece içlerindeki bunlar gibi çürük elmaların temizlenmesi.

Geçmiş olsun abi.Umarım büyük bir hasarın yoktur.Böylelerine ne denilebilir ki..Allah bildigi gibi yapsın...

Teşekkürler. Sol çamurluk, sol far, panjur, ön tampon değişecek ☹️

Teşekkürler. Sol çamurluk, sol far, panjur, ön tampon değişecek ☹️

Baya bir hasarın varmış tekrar büyük geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasin..Sakındıgimiz, gözümüz gibi baktığımiz araçlara böyle dengesizler zarar veriyor..

Aracı bugün 4 5 yere gösterdim aoto king dahil ama bir yer hariç hepsi boya gerekir 3 parçaya da dedi. Biri boyasız göçük düzeltmeci %80 - 90 düzelir dedi ama pek güvenemedim 400 lira istedi. Sırıtır düşüncesindeyim. Diğer türlü boya işine girersek de 300 400 lira istiyorlar. Kararsız kaldım ama sanki boyatsam daha iyi gibi. Boyanırsa kapının bi kısmı ve tampon kısmi, çamurluğun da çizgiden aşağısı boyancak. Ayrıca boyatsam kasko hasarsızlık derecem bi kademe aşağı düşecek sizce ne yapmalıyım? Boyasız göçük düzeltme mi boya mı ayrıca kaskoya mı yaptırsam?

Geri
Üst Alt