Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

antalya yolculuğu hakkında bilgi

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında emre yamanlı tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Merhabalar arkadaşlar

13. agustos cuma günü senelik iznim başlıyor. Eşim,ben ve 6 aylık oğlumuzla Antalya' ya gideceğim Allah nasip ederse. Fakat ucak biletleri 700 (gidiş-dönüş) lira tutuyor. Arabamla gitsem daha rahat ve daha uygun olmazmı (ibiza 1.4). Antalya ya giden arkadaşlar varsa, ne kadar yakıt harçamışlardır. Fikirlerinizi almak istedim.

Saygılar

2. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    Emre hocam Allah ağız tadı ile yolculuk ve tatil geçirmenizi nasip etsin.
    Araçta lpg var mıydı ?
    Eğer varsa kendimden örnek vereyim 1000 km yolu 100-110 km hız ile 150-170 lira arasına gidiyorum.
    Eğer lpg yok ise 90-100 km ile (genelde 90 km) zamanında 1000 km yolu 200-250 lira arasına gitmiştim.

Yorulmam dersen arabanla git derim. Hem orada da işine yarayacaktır. Dolmuş-otobüs-taksi ile uğraşmamış olursun. Şahsen ben artık düldül olmadan wc ye bile zor gidiyorum :)

3. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.024
    1.671
    113
    araba daha rahat bencede ordada ihtiyaç duyacaksınız. yanlız uzunyol biraz risklidir dikkatli olunuz lütfen

4. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    oooo bora hocam sagol bilgiler için. Ben orjinalciyim biliyorsun. Bu benzin acıtsada. Kıyamıyorum ibizama :) ozaman her türlü 500 tl gider yakıt.
    [doublepost=1470917193,1470917061][/doublepost]
    aynen, araçla gidersem pür dikkat, acele etmeden gitmem gerekli. Allahın izniyle ... teşekkürler seçkin

Bunu beğendi. seckin2001 bunu beğendi.
  5. korfezliibrahim

korfezliibrahim SCW Üyesi

23
    17
    3
    Yolda çok aşırı radar ve eds var bunlarida unutma eğer otele gidiyorsan uçak derim

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  6. Gokhanemir

Gokhanemir SCW Üyesi

80
    150
    33
    Antalya çok sıcak haberiniz olsun :) Gezeriz,şuraya gideriz,buraya gideriz derseniz araçla gelmeniz mantıklı bence. Birde çocuk varmış. İnanın sıcak ve nemden bazen nefes alınmıyor.

7. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    493
    63
    eğer gezmem, otelden çıkmam derseniz uçak en mantıklısı. Yor yorgunluğu, radar stresi vs. kafa rahat. Ama gitmişken gezeriz derseniz aracınızı alın derim. Zaten uzun yolda fazla yakmıyor bu araç.

8. Okanceliks

Okanceliks SCW Üyesi

23
    5
    3
    Antalyadan bilgi veriyorum ateş ediyor gençler

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Otele gidiyoruz kardesim, uyarilar icin tesekkur ederim. Zaten ufaklik oldugu icin ve hizida cok sevmedigim icin radara yakalanmam insallah :)
    [doublepost=1471012343,1471012200][/doublepost]
    Yandik desenize :) otelden sıkılırsak en azindan altimizda bi arac olur diye dusunduk. Cunku antalyada taksiler cok pahaliymis
    [doublepost=1471012404][/doublepost]
    :) :)
    [doublepost=1471012856][/doublepost]Arkadaslar karar verdik.Aracla cikiyoruz.
    Sebepler ise,
    1)Ucak biletlerinin pahaliligi
    2)Bebek arabasi, canta valiz tasima derdi
    3)Havalimani 1 saat once git, ucagin havalanmasinin bir saati bulmasi, valiz cikmasin bekle, bunun gibi havaalani sıkintılari
    4) otele transfer ve taksi fiyatlarinin uçuk olmasi

Hepinize verdiginiz bilgiler icin tesekur ederim

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  10. dmts

dmts SCW Üyesi

320
    313
    63
    1.4 atmosferik araçla sürekli klima açık ve ortalama 90km/h ile yolculuk yaptığın düşünülürse 900km yol yaparsın.

Sayfayı Paylaş