Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Anlamıyosun, Anlamıyorum.."

Başak senden bişi rica edebilir miyim..
o da istatistik oluşturmak için güzel bi yol olur bütün "SCW Ladies" üyelerinin top. mesaj sayısı nedir..2 saat hesaplamak yerine tahminimce forumda dönen mesajların en az 100'de 1'dir muhtemelen dimi..e bu kadar fark varsa çıkma oranı zaten bayaa bi düşer.. :) :)

biz şunu demek istiyoruz; sizler de öyle anlaşılır değilsiniz, birbirinizi anlamadığınız zamanlar olabiliyor...
bir tek bayanlardan kaynaklı anlaşmazlık olur diye bişi yok.
ama ikili ilişkilerde farklı; kadınlar daha detaycı, daha fazla beklentisi, daha farklı duygular düşünceler içinde yaşayabiliyor, erkekler ise daha basit düşünüp, ince detayları maalesef saptayıp da düşünemiyor. E sonra ne oluyor? uyuşmazlık, anlaşmazlık kaçınılmaz:)

Başak senden bişi rica edebilir miyim..
o da istatistik oluşturmak için güzel bi yol olur bütün "SCW Ladies" üyelerinin top. mesaj sayısı nedir..2 saat hesaplamak yerine tahminimce forumda dönen mesajların en az 100'de 1'dir muhtemelen dimi..e bu kadar fark varsa çıkma oranı zaten bayaa bi düşer.. :) :)[/QUOTE

yüzde 1 i bile olsa yüzde 0,05 i bile olsa biz istedikmi birbirimizi her türlü anlarız..:)angelina yı bakma o senin kafanı karıştırmış..sen boşver bizim birbirimizi anlamamızı mevzumuz erkeklerin kadınları anlayamaması..şekil a da görüldüğü gibi:)

erkeklerin arasında da illaki anlaşmazlık çıkıyo ama oranı daha düşük olmakla birlikte sorunu çözmek de ya da çözemeyip hadi sen yoluna ben yoluna demek de daha kolay resmen..yoksa insanın olduğu her yerde sorun vardır..
velakin erkekler ince detayları yakayalamıyosa neden bütün mücidler iyi mühendisler hep erkek peki. ?? ..mühendislik zaten detaydan ibaret, mucidlik de öyle..hangimiz üstün anlamında söylemiyorum bunu yanlış anlaşılmasın.. :)

bunun yanında işimize gelmeyen kadınlar olsa neden şikayet edelim zaten..
bunun dışında ben özellikle kıskançlık konusunda bi kadın aklının hakkaten çok karmaşık işleyip de sonrasında kendince bağlantılar kurarak insanın önüne getirdiğini çok gördüm..
o kadar tuhaftıki yüzüm buruşurdu sadece.. :D :D

ayrıca bence o gördüğün kadın ayrılmak istediği için de öyle bişi söylemiş olabilir:D
anlamıyorsun, anlamıyorum; kesip atmış bariz, olmuyor a getirmiş muhtemelen
böyle bir cümleden sonra zaten bir süre oturup düşünmeleri lazım, yoksa böyle bir cümlenin akabininde iletişim devam ederse, isteseler de anlayamazlar birbirlerini :D

ayrıca bence o gördüğün kadın ayrılmak istediği için de öyle bişi söylemiş olabilir:D
anlamıyorsun, anlamıyorum; kesip atmış bariz, olmuyor a getirmiş muhtemelen
böyle bir cümleden sonra zaten bir süre oturup düşünmeleri lazım, yoksa böyle bir cümlenin akabininde iletişim devam ederse, isteseler de anlayamazlar birbirlerini :D

bak o konuda haklı olabilir cidden..
ayrılmak istiyo ve oraya getirmek istiyo olabilir.. :D :D

erkeklerin arasında da illaki anlaşmazlık çıkıyo ama oranı daha düşük olmakla birlikte sorunu çözmek de ya da çözemeyip hadi sen yoluna ben yoluna demek de daha kolay resmen..yoksa insanın olduğu her yerde sorun vardır..
velakin erkekler ince detayları yakayalamıyosa neden bütün mücidler iyi mühendisler hep erkek peki. ?? ..mühendislik zaten detaydan ibaret, mucidlik de öyle..hangimiz üstün anlamında söylemiyorum bunu yanlış anlaşılmasın.. :)

bunun yanında işimize gelmeyen kadınlar olsa neden şikayet edelim zaten..
bunun dışında ben özellikle kıskançlık konusunda bi kadın aklının hakkaten çok karmaşık işleyip de sonrasında kendince bağlantılar kurarak insanın önüne getirdiğini çok gördüm..
o kadar tuhaftıki yüzüm buruşurdu sadece.. :D :D

ama bak ikili ilişkilerde diyorum ince detayları yakalayamamak :) zeka olayından bahsetmiyorum
örnek ; bir erkek arabasının üzerindeki ufacık biryerindeki çiziği taaaa 10 metre ileriden farkedebiliyor veya lastikteki sorunu, arabadan çıkan herhangi bir tersliği anında farkediyor ve müdahele ediyor ama sevgilisinin bir isteğini veya dile getirdiği halde ince detayı, duygu veya beklentiyi anlamadığı oluyor (bkz. bilal & başak ikilisi :D) arabanın dilinden fazlasıyla iyi anlıyor fakat karşı cinsin dilinden birtürlü anlamıyor :D

---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 11:04 ----------

ama bak ikili ilişkilerde diyorum ince detayları yakalayamamak :) zeka olayından bahsetmiyorum
örnek ; bir erkek arabasının üzerindeki ufacık biryerindeki çiziği taaaa 10 metre ileriden farkedebiliyor veya lastikteki sorunu, arabadan çıkan herhangi bir tersliği anında farkediyor ve müdahele ediyor ama sevgilisinin bir isteğini veya dile getirdiği halde ince detayı, duygu veya beklentiyi anlamadığı oluyor (bkz. bilal & başak ikilisi :D) arabanın dilinden fazlasıyla iyi anlıyor fakat karşı cinsin dilinden birtürlü anlamıyor :D

insanın bazen araba olası geliyor walla :D:D

ben pek konusmak ıstemıyorum cunku ılk bulusmada dayak yemek ıstemıyorum onca bayandan:)

Geri
Üst Alt