Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ankaralı arkadaşlar yardım.

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında memet_one tarafından paylaşıldı.

1. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Merheba arkadaşlar uzun süredir aradığım jantları ankarada herko-şaşmaz bayisinde buldum. Ankaralı arkadaşlar bilgisi olan var mı? Firmadan daha önce jant alan yada tanıyanınız bulunuyor mu? Yardım edermisiniz yoksa aramaya devam edeceğim.

2. sinanss85

sinanss85 SCW Üyesi

367
    132
    43
    ben ozlarımı ordan almıstım bnm aldıgım seneler balgattaydı fırma 2005 de 1500 e aldıgım jantımı 2012 senesınde 1500 e sattım cunku gercektı yanı orjınal mal getırıyordu o yıllar yenı yerıne gıtmedım ama fıyat konusunda bıraz pahalıydı bnm yıllarda sımdı ne durumda bılmıoyrum ama saglam adamlardır lux araclar dururdu kapısıının onunde

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. kng60

kng60 SCW Üyesi

161
    42
    28
    şaşmazda iki adet herko var birisi aşşağıda performa herko. gayet iyi jantları var fiyatlar makul. birde yukarı tarafta eski herko var. çeşidi bol ama fiyatı yüksek. ve 5 kuruş indirim yapmayan bi firma.

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Firma sağlamsa fiyat önemli değil benim için. Vossen cv5 modelini almayı düşünüyorum ben eğer dediğiniz gibi adamlar sağlamsa alacağım kargoyla gönderecekler kocaeline aldıktan sonra da resimlerini paylaşırım.

Herkese teşekkürler cevaplarınız için

5. kng60

kng60 SCW Üyesi

161
    42
    28
    sağlam derken kastınız ne anlamadm ama herhangi bir dolandırıcılık yada kargo göndermeme olayı her iki jantcıdada olacağını sanmıyorum. ikiside gayet büyük firmalar. gönlünüz rahat olsun.

6. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    hayırlısı olsun Mehmet, tak da görelim sunları nasılmış

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin