Ankarali altea xl 1.6 tdi kullanicilari | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ankarali altea xl 1.6 tdi kullanicilari

bamuka

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ankara'da bu arabayi kullanan yokmu? Ben araci yeni aldim.daha 4 gün oldu ama çok memnunum.buradan yorumlarimizi paylaşalim .veya isterseniz istanbul'dakiler gibi buluşmalar ayarlayabiliriz.

arthur

Kayıtlı Üye
kardeşi cumaları buluşma var zeten takip edebilrsin hatta pazar günü şaşmazda açılış var oraya bekleriz

tugra kazım

Kayıtlı Üye

tugra kazım

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ankara'da bu arabayi kullanan yokmu? Ben araci yeni aldim.daha 4 gün oldu ama çok memnunum.buradan yorumlarimizi paylaşalim .veya isterseniz istanbul'dakiler gibi buluşmalar ayarlayabiliriz.
forumda kullanan arkadaşlarımız var bilgilerini izlenimlerini paylasacaklardır aracınıda hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanın inş resimlerinide eklerseniz :seat

WebKings

Kayıtlı Üye
1.6 TDİ 2012 şubattan beri kullanıyoruz aile için alınabilecek en geniş arabalardan birisi gerek bagajı gerek arka koltuk diz mesafesi yeterince çok iyi (1.95 boyundayım) motor bölümüne geçicek olursak hem yakıt hemde performans bakımından seçilebilecek en iyi motorlardan birisi. Arabanın sevmediğim yönlerinden birisi içeriye ses alması ancak şu vaziyette şehirlerarası ve şehiriçinde 3500 deviri geçmediğim sürece ses almıyor ses almıyor ancak mahalle aralarındaki taşlarda giderken aşırı ses alıyor lastiklerden belki lastiğin havasından veya markasından kaynaklanıyor olabilir. Aracı ikinci el aldım sıfır alsaydım opsiyonel olarak apolo mavisi sunroof özelliklerini eklettirirdim araçla ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz :)

Eyhmet

Kayıtlı Üye
Altea XL 1.6 dizel DSG aracımı 2011 Şubat ayından beri kullanıyorum. Tek kusuru suspansiyonun ve göğüs plastiğinin çok sert olması... Diğer hususlarda emsallerini açık ara önünde yer alabilecek bir araç..