Ankara Vag store- Yeni özellikler | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Ankara Vag store- Yeni özellikler

Konu, 'Memnunum' kısmında Micqrop tarafından paylaşıldı.

1. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Merhabalar,
    Ankarada vag kablosu ve bu işlerden anlayan yer ararken keçiörende bünyamin abiye rastladım. Sincan dan kalktım gittim yaklaşık 20km. Aracımda bilmediğim birçok özelliği açtı ve gittiğime değdi diye düşünüyorum.
    Yaptırdıklarım; İç sarı aydınlatmaları beyaz a çevirme
    Arka plakalık ışıklarını beyaz a çevirme
    Aracımda açılan özellikler
    1-Araç kilitli iken cam yada sunroof açıkken yagmur yagdıgında otomatik camlar sunroof kapanıyor
    2- Amerikan parklarımı açtı
    3- Direksiyona duyarlı sis farlarımı açtı
    4-Emniyet kemeri ikaz sesini susturduk( Birçok arkadaş buna tepki gösterebilir biliyorum :) )

Ankarada ararsanız böyle bir yer özelden irtibat no verebilirim buradan yazarsak reklama girecek diye düşünüyorum.

Serdar046 ve Leonm@nia bunu beğendi.
  2. Leonm@nia

Leonm@nia
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.639
    Ödül Puanları:
    113
    Güle güle kullan kardeşim... Daha çok fazla özellik var açtırabileceğin...

3. xure

xure FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    113
    4.madde hakkında önem ve detaylarıni zaten biliyorsunuz haliyle insanlarin kafasi çok fazla dağınık keske yapmasaydiniz.

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  4. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Abicigim aklima gelenleri soyledim zaten golf mk5 aracimda ve bulunan sensorlerine gore makinada ne var ise hepsini açtik. Ben bir onbilgi olsun diye paylasmak istedim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. m_oslu

m_oslu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    1. maddeyi deneme şansın oldumu, bu özelliği açtıran herkes çalışmadığını söylüyor, eğerki menüye gelmişse ki herkes buraya kadar yapabiliyor, çalışıp çalışmadığını kontrol edip yazarsan sevinirim

6. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Denedim videomuzda mevcut :) aracin camlarini aciyoruz kilitliyoruz 3 dk aracin uyumasini bekleyip on cama su dokuyoruz hop camlar kapaniyor

7. kng60

kng60
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Ankarada bu işleri zaten yapan birisi var şaşmazda vagstore ali abi bu işleri oldu olası yapıyor. Bünyamin abinin eski ortağı sanırım. Taaa keçiorene gitmeseydiniz:) hayırlı olsun özelliklerinizi güle güle kullanın

8. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.677
    Ödül Puanları:
    113
    onu bana getirin cordobanın kuş beynine ulaşmamız lazım :) buluşma şart oldu gencler

9. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Farkli projelerimizde var o sebeple gittim keciorene :) yaptiktan sonra fotolari paylasicam :)

10. m_oslu

m_oslu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    aracın sanırım golf mk5, bu özelliği vagcom kablosuyla açtınız değilmi, yeni leonlarda vagcomla yapılamıyor onun için soruyorum

Sayfayı Paylaş