Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android ekrandan orjinale donus

feritirinc

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar.

İlk arabam olarak 2. El 1.6 Tdi 105 hp 2015 leon aldım. Araçda değisiklikler yapılmış, aracı alırken beni çeken etkenler özellikle aracın koltuklarını deri kaplama yapılmış ve de kaplamanın kaliteli ayrıca deformasyona uğramamış olmasıydı. Araçta orjinal ekranı yerine android bir multidmedya sistemi bulunmakta (necvox sanırım hala araştırıyorum) bu sistem yüzünden aracın bazı fonksiyonlarını kullanamıyorum (esp acma/kapama , lastik basınç ayarları vb..) araca ses sistemi de takılmış (evet bana yapılcak pek bişey kalmamıs) Ekran ve ses sistemi montajları gerektiği gibi yapılmamış sanırım start stop kullanırken ses sistemi ve ekranın ani güç çekmesinden kaynaklandığını düşündüğüm bir ses cıkıyor ortaya motor çalıştığı zaman bagaja içerden biri yumruk atarmışcasına bir ses. Acıkcası pek içime sinmiyor herşeyin oynanmış değişmiş olması, böyle tepkiler verirken araç. Bu yuzden ses sistemi ve ekrano orjinal haline dödürmeyi dusunuyorum yorumlarınız ve goruslerınız gercekten cok onemli dediğim gibi ilk aracım :)

Maalesef ekran değişince dediğiniz gibi kimi özellikler kullanılmıyor.Orjinal teybi taktiginizda ses sistemini kullanmaya devam edebilirsiniz araya aparat takıyorlar.Dediginiz ses ilk çalışmada yapiyorsa amfi üzerinden kanalların gainleri çok açık olabilir bı bakın ona eski aracimda o sesi bende alıyordum gaini çok yükseltince.

Bı arkadaşımda da aynı marka android sistem var. O da hiç memnun değil aynı sorun onda da var. Ayrıca ekran hassasiyeti hiç iyi değil.

Maalesef ekran değişince dediğiniz gibi kimi özellikler kullanılmıyor.Orjinal teybi taktiginizda ses sistemini kullanmaya devam edebilirsiniz araya aparat takıyorlar.Dediginiz ses ilk çalışmada yapiyorsa amfi üzerinden kanalların gainleri çok açık olabilir bı bakın ona eski aracimda o sesi bende alıyordum gaini çok yükseltince.

Hocam ilgin icin tesekkurler. Gain dedigin AMP kismindaki ghz ler mi oluyor nasil ayarlamam gerektigini biliyorsan musait oldugun bir zamanda atabilirsen super olur

e153e8671ac468ba2df02d6d0db57906.jpg

Evet o kısımdaki gainler.Maksimuma yakın olduklarında ses yapıyor genelde 2 gainide kısıp deneyin ondan kaynaklı ise düzelir.Sonra biraz biraz açıp tam ses yapmadığı seviyede birakirsiniz :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt