Anahtarım kırıldı. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Anahtarım kırıldı.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında fatih yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. fatih yıldırım

fatih yıldırım
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar herkese merhaba, başka bir arkadaşımın aracında seyir halindeyken anahtar elimdeydi. Elimi camdan dışarı çıkarmıştım ve birden bir çukura girdik. Anahtar elimden düştü ve üzerinden arkamızdan gelen araç geçti. Anahtarım şu anda çalışmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Kasko böyle bir durumda bana yardımcı olabilir mi?

2. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    kırıldığında değişim yapar mı kasko bilmiyorum ama kayboldu diye yazı yazılabilir..
    velakin anahtarla hasarsızlık bi dilim aşağı düşüyo mu bilmiyorum eğer düşüyosa cepten yeni anahtar yaptırmakta fayda var..

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    83
    eğer kaskonda hasar varsa anahtar kaybı klozunu kullanabilirsin ama hasarın yoksa bu yıl içerisinde anahtar için kaskoyu bozmak daha pahalıya gelir sana

4. cckoc

cckoc
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    anahtar kayboldu demek çok doğru olmaz gibi geliyor. Bu sefer kilitleri komple değiştirmek isterler. Yine de iyi bir yetkili servis yardımcı olur diye düşünüyorum geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş