Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar arızası

Alihan_46

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2 gündür araçta fark ettiğim birşey var anahtardan mı başka birşeyden mi bilmiyorum aracı tek tuşla basıp açtığımda her zaman yapmasada kendiliğinden sol arka kapının camı bir parmak açılıyor herhangi bir şase vs olsa sürekli yapar diye düşünüyorum problem sürekli olmuyor beyinden kaynaklı bir problem olabilir mi ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bazi modellerde kumandada uzun acma tusuna basarsan kapilarla beraber camlarda acilir.Camlar acikken kumandadan kapi kapatmaya uzun basincada kapilarla beraber camlarda kapanir.Siz tek tus ile kumandadan kapilari acma saniyesi olarak belkide uzun basma konuma yakin sure kadar basiyorsunuzdur camda iki parmak kadar axiyor kendini.Tavsiyem tek tusla kilidi acmayi denerken once bas birak yapin bakalim ayni hatayi yapacakmi.Akabinde kilitleyip tekrar bu sefer uzun sure acma tusuna basili tutup hem kapi hem cam acacakmi ona bir bakin.Belki hafiza sensor reset isteyebilir.

Bazi modellerde kumandada uzun acma tusuna basarsan kapilarla beraber camlarda acilir.Camlar acikken kumandadan kapi kapatmaya uzun basincada kapilarla beraber camlarda kapanir.Siz tek tus ile kumandadan kapilari acma saniyesi olarak belkide uzun basma konuma yakin sure kadar basiyorsunuzdur camda iki parmak kadar axiyor kendini.Tavsiyem tek tusla kilidi acmayi denerken once bas birak yapin bakalim ayni hatayi yapacakmi.Akabinde kilitleyip tekrar bu sefer uzun sure acma tusuna basili tutup hem kapi hem cam acacakmi ona bir bakin.Belki hafiza sensor reset isteyebilir.

Yok tek tuşla açtığımda zaten sıkıntı oluyor ama şuan birşey yok sürekli yapmıyor zaten sadece sol arka kapının camı açılıyor yani tuşa basılı tuttuğumuzdaki durumda bütün camlar açılıyor bunda öyle bir durum söz konusu değil, acaba sensör orada bir sıkışma vs... birşeyler mi algılıyor diye düşündüm baktım fitil aralarına birşey yok aynısı yine olursa servise nasıl kanıtlamam gerek onuda bilmiyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt