Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Anadolu Yakası LPG usta ve bayi tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında ozgedincoz tarafından paylaşıldı.

1. ozgedincoz

ozgedincoz SCW Ladies

160
    15
    18
    Arkadaşlar önümüzde hafta pazartesi veya salı günü arabama Lpg Kiti taktırıcam fakat neresi bu işin ehlidir nerde taktırırsam sorun olmaz bu konuda hiçbir fikrim yok bundan dolayı forumdan yardım almak istiyorum Anadolu Yakasında oturuyorum bana önerebileceğiniz şurada sorunsuz işiniz yapılır diyebileceğiniz biryer var mıdır ? Lovato veya Brc marka kit taktırıcam ona göre öneride bulunursanız memnun olurum şimdiden herkese teşekkür ederim iyi forumlar ve iyi haftalar .

2. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    forumdan İstanbuldan İsmail Abi (KEN) lpg işiyle uğraşıyor yanlış bilmiyorsam. Görüşmenizi tavsiye derim

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    yalnız renkli karakterlerle ve bold yazmak forum kurallarına aykırı ;)

4. ozgedincoz

ozgedincoz SCW Ladies

160
    15
    18
    yani kadıköy,ümraniye üsküdar bu kısımlarda tavsiye edebileceğiniz bir yetkili bayi varsa bilmek isterim

5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    yardımcı olacak kimse yok galiba.. Özgenin sorusunun cevabı sitedeki bir çok kişinin işine yarayabilecek cinsten bir cevap !

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    hiç işim olmadıki lpg ile nerde takılır bilmiyorum ama hades var üyemiz o bu işi yapıyor ama yeri nerde bilmiyorum

7. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    kartal oto sanayi sitesinde maviay otogaz ve mucib otogaz var... bunların arasında ben atiker taktırdığım için maviay otogaza gitmiştim ama BRC markasında en iyisi mucib otogazdır... işin ehli ustalar bugüne kadar sorun yaşayanını görmedim bende dahil... landirenzo düşünürseniz eğer küçükyalı e-5 kenarında olgun LPG var orasıda iyidir onların işçiliği hakkında da hiç şikayet duymadım... ama kadıköy - ümraniye taraflarında da mutlaka vardır ama oralarda sanayiye pek girmediğim için ben bilmiyorum kusura bakmayın... bilen varsa da mutlaka yardımcı olacaklardır..:eek:key:

8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Bostancı Çözüm Oto hakkındada iyi yorumlar okudum internette orayıda araştır derim

9. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    Bence Brc...puhaha

10. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    hakan şehir içi yakıt tüketimin nedir?