Anadolu Yakası LPG usta ve bayi tavsiyesinde bulunabilir misiniz ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Anadolu Yakası LPG usta ve bayi tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında ozgedincoz tarafından paylaşıldı.

1. ozgedincoz

ozgedincoz SCW Ladies

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar önümüzde hafta pazartesi veya salı günü arabama Lpg Kiti taktırıcam fakat neresi bu işin ehlidir nerde taktırırsam sorun olmaz bu konuda hiçbir fikrim yok bundan dolayı forumdan yardım almak istiyorum Anadolu Yakasında oturuyorum bana önerebileceğiniz şurada sorunsuz işiniz yapılır diyebileceğiniz biryer var mıdır ? Lovato veya Brc marka kit taktırıcam ona göre öneride bulunursanız memnun olurum şimdiden herkese teşekkür ederim iyi forumlar ve iyi haftalar .

2. habildinar

habildinar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    638
    Ödül Puanları:
    113
    forumdan İstanbuldan İsmail Abi (KEN) lpg işiyle uğraşıyor yanlış bilmiyorsam. Görüşmenizi tavsiye derim

3. eneserol

eneserol
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    83
    yalnız renkli karakterlerle ve bold yazmak forum kurallarına aykırı ;)

4. ozgedincoz

ozgedincoz SCW Ladies

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    yani kadıköy,ümraniye üsküdar bu kısımlarda tavsiye edebileceğiniz bir yetkili bayi varsa bilmek isterim

5. dgkndmrr

dgkndmrr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    584
    Ödül Puanları:
    113
    yardımcı olacak kimse yok galiba.. Özgenin sorusunun cevabı sitedeki bir çok kişinin işine yarayabilecek cinsten bir cevap !

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    1.442
    Ödül Puanları:
    113
    hiç işim olmadıki lpg ile nerde takılır bilmiyorum ama hades var üyemiz o bu işi yapıyor ama yeri nerde bilmiyorum

7. leeveent

leeveent
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    63
    kartal oto sanayi sitesinde maviay otogaz ve mucib otogaz var... bunların arasında ben atiker taktırdığım için maviay otogaza gitmiştim ama BRC markasında en iyisi mucib otogazdır... işin ehli ustalar bugüne kadar sorun yaşayanını görmedim bende dahil... landirenzo düşünürseniz eğer küçükyalı e-5 kenarında olgun LPG var orasıda iyidir onların işçiliği hakkında da hiç şikayet duymadım... ama kadıköy - ümraniye taraflarında da mutlaka vardır ama oralarda sanayiye pek girmediğim için ben bilmiyorum kusura bakmayın... bilen varsa da mutlaka yardımcı olacaklardır..:eek:key:

8. dgkndmrr

dgkndmrr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    584
    Ödül Puanları:
    113
    Bostancı Çözüm Oto hakkındada iyi yorumlar okudum internette orayıda araştır derim

9. KeChİ

KeChİ
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    Bence Brc...puhaha

10. dgkndmrr

dgkndmrr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri: