Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampul arıza lambası?

ama serviste adam bu sigortayı söktü yerien yenisini taktı çalıştı yeni kutu gelene kadar hiç bişey olmaz dedi ve 1 hafta gezdim hiç bişey olmadı sonra yenisini getirdiler taktılar ve yenisi 800 lira haberiniz olsun

ANladım hemen kontrol etmemiz lazım. Teşekkürler kontrolden sonra bilgilendiririm. :)

kardeşim ama zaten lambaların ki belli degil mi

Belli de, lamba bile olsa öyle havada sök tak işi ark sebebidir. Kaldı ki bir de arkadaş yanlışlıkla başka bir sigortayı sökmeye kalkar. Ondan dolayı işini garantiye alsın dedim.

Herhangi bir aksamda calismamazlik yaptiğinda, ariza lambasi isiği yanmiyor mu normalde abi oradan da kaynaklanabilir mi acaba diye sormustum

Aynen Ama ampül şeklinde devir göstergesinde yanar o ışık seninki LPG den Hız Göstergesinde..

Bu arad bu gün sorgulattım HGSnde 15 liran var paşa paşa kullan :eek:key:

Aynen Ama ampül şeklinde devir göstergesinde yanar o ışık seninki LPG den Hız Göstergesinde..

Bu arad bu gün sorgulattım HGSnde 1 liran var paşa paşa kullan :eek:key:

Anladim abi. Ben HGS'yi yeniledim seninkinden gecis yapamadim maalesef :(

[MENTION=24932]Silver[/MENTION]
33z2zvb.jpg

Geri
Üst Alt