Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampul arıza lambası?

kardeşim hepiniz sigorta kutusuna bakın hemen kapagı açıp bakın ben aldırış etmedim sigorta kutusu yandı kutuyu açın bütün sigortaları teker teker sökün yerine takın geri mutlak bulacaksınız
Deneyeceğim, tek tek söküp yerine geri mi takacağım ?

evet teker teker sök arıza lambası yanar bişekilde kalsın sök git bak sönüp sönmedigine sön mediyse öbürünü sök,ama arabanın için de biri olursa senin içi,n daha kolay olur:):)

O iş sıkıntılı paşam. O sigortaların üstünden yüksek akım geçeleri de var. En ufak bir arkta sıkıntı çıkarma ihtimali çok yüksek. Aman diyeyim.

Onun yerine kontağı komple kapasın, tek tek söküp, her söktüğü sigortayı kontrol ederek, gerekirse bacakları siyahlaşan ya da oksitlenen sigorta varsa ya zımparalayıp yerine taksın ya da değiştirsin. Tüm sigortalar bittiğinde de kontağı açıp tekrar kontrol etsin. Ama bu iş kontak açıkken olmaz. Ciddi sıkıntıdır.

O iş sıkıntılı paşam. O sigortaların üstünden yüksek akım geçeleri de var. En ufak bir arkta sıkıntı çıkarma ihtimali çok yüksek. Aman diyeyim.

Onun yerine kontağı komple kapasın, tek tek söküp, her söktüğü sigortayı kontrol ederek, gerekirse bacakları siyahlaşan ya da oksitlenen sigorta varsa ya zımparalayıp yerine taksın ya da değiştirsin. Tüm sigortalar bittiğinde de kontağı açıp tekrar kontrol etsin. Ama bu iş kontak açıkken olmaz. Ciddi sıkıntıdır.
kardeşim ama zaten lambaların ki belli degil mi

Araba kapalıyken tek tek sökeyim kontrol edeyim yerine takayım sonra baktım olmadı [MENTION=25240]arthur[/MENTION] un dediği gibi denerim.

8982d1357146363-sigortam-yandi-acil-yardim-fotograf0645.jpg

bak kardeşim bu benm sigorta kutum du yana kısım belli hatta [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] sana adını bile söyler bu üstekiler bak

Geri
Üst Alt