Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör gıcırtısı

Yok araç stok sayılır orjinal herşeyi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok araç stok sayılır orjinal herşeyi

Bende amortisör kaynaklı bir gıcırtı duymadım henüz. Araç esnediği sırada da hafif gıcırtılar gelebiliyor esnemeye bağlı olarak. Eğer kesin amortisörden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız bir takozlara falan baktırın isterseniz.

Bilmiyorum ama ordan diye tahmin ediyorum özellikle sabahları hava soğukken daha çok yapıyor amortisör kulelerinin bağlantı yerlerinde bir parça plastikmiş golflerde plastik değilmiş onu değiştirmek gerekiyor galiba servise şikayet formu oluştursam acaba ücretsiz değişim yaparmı bakacağım

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Bilmiyorum ama ordan diye tahmin ediyorum özellikle sabahları hava soğukken daha çok yapıyor amortisör kulelerinin bağlantı yerlerinde bir parça plastikmiş golflerde plastik değilmiş onu değiştirmek gerekiyor galiba servise şikayet formu oluştursam acaba ücretsiz değişim yaparmı bakacağım

Bizim araçlarda gıcırtı birçok yerden olabiliyor. Süspansiyonlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum. Servise göstermek en iyisi

Leon = gıcırdar :D keyfini sürüyorsan cefasınıda çekicen diyorum ben :D :D golf ü olan arkadaş geliyo ya arabamı bu nasıl ses çıkartıyo hadi diyorum asvaltda susuyor :D audi geliyor hadi bir deneyelim diyorum susuyor :D keyfini sürüyoruz cefasını çekicez azcık müzik açık gezicez :)

arac garantilise yetkili servise gitmenizde fayda var..yağmurlu havalarda daha cok gıcırtı yapar..bence sıkıntı yok cunku seatlarda ses yalıtımı olmadığı için her türlü en ince ses bile olsa içeri veriyor...bmw den bile ses gelir ama ses yalıtımı duymana izin vermez :)

Bende Cordoba var trim sesi nerdese yok gibi sifir asfaltta tik yok...yol sesini alan arabadan hersey beklenir...birde kimi araci hor kullanir kimi sakin...size tavsiyem komple plastikleri elden gecirip azar azar silikonlamaniz...ya da cift tarafli bant....yavas yavas yapin

Geri
Üst Alt