Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amerikan park

valla ben bu işi dursun ustaya yaptırdım elektirik aksamda bişey diyemycem eyer sadece parkları yapcam diyosan çok basit uygun ampülü alıp kendin 5 dk takarsın ama sinyaller yansın istiyosan bunu yapmış bi ustaya yaptırabilirsin çok zor bi olay deil ama benden sana tavsiye hem parkları hem sinyalleri turuncu yapma güzel çok turuncu oluyo farların içi :D bnm son düşüncem parkları sökcem eyer ağrıza ışığı falan yakmazsa sadece sinyallerdeki turuncular durcak ama aracında zenon falan varsa parkların led taktır gerçekden güzl duruyo

bizim arabalarda ledler arıza lambası yakıyor. en guzeli mtec. benim alteada da mtec takılı. atlantis avm nin kapalı parkında görmuşsundur benim arabayı. iş yerim atlantisde

bnmde :D 1 blok da abi ew atlantisde nerde dükkanın adı falan ne abi

parkları smkersen arıza ışığı yakıcak aracın ona dursun usta başka çare bulur :D

park lambalarını sökmenın kolay bir yontemı varmı ben sokemedim.

İçte daha hoş parkları değiştir bence...

selam. bende modulu aldım ama taktırmadım. aracım sıyah ve parklar beyazdı bugun turuncu park taktırdım çok hoşuma gitti amerıkan parka gerek kalmadıgını dusunuyorum.

Abarti olmus ikiside sinyalide yapmissiniz bende nacizane taktim kibar duruyor bu cok abartili sinayaldekiler yanmamali

buarada park lambasının turuncu olması muayenede sıkıntı çıkarmıyor değil mi arkdaşlar

Geri
Üst Alt