Altea xl medİa player | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Altea xl medİa player

leoon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Aracın Tavandaki ekrana bağlamak için aşağıda fotodaki Media Playerı alacağım cihazın adaptörü 5.3V /1A DC adaptör yazıyor sizden istirhamım bunu bizim orta konsoldaki 12V çakmak çıkışından bu cihaza besleme yapabileceğimiz bir aparat varmı çalıştırıla bilirmi çalıştırılamaz mı sizlerin yorumuna göre sipariş
vereceğim Tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşlar bilgi ve deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

media player..jpg media player.jpg

kamikaze

Kayıtlı Üye
12V/5V çevirici ler vardır, KAraköy elektronikçilerde bir dolu olması lazım. Fikir güzel.

PATRON

Administrator
peki laptop kullanmak için çeviriciler oluyormu araç çakmaklığına takılan bilginiz varmı

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
peki laptop kullanmak için çeviriciler oluyormu araç çakmaklığına takılan bilginiz varmı
12v - 220 volt çeviricilerden alırsan kulanabilirsin serbay. bu arada o media playeri kullanmak için ihtiyacınız olan adaptörler herhangi bir aksesuarcıda mevcuttur.

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
12/220v çevirip tekrar 19-20volta indirmek bana anlamsız geliyor..karaköyde veya yazıcıoğlunda çakmaktan adaptör aparatı olduğunu düşünüyorum

kazimtug

Kayıtlı Üye
merhaba, resimdeki aygıtı aldınız mı? çalıştırdı mı. ben de aynı süreçteyim, uygun bir aygıt araştırıyorum. ebatı açısından problem yaşamadınız mı?